Різне

Цікаві факти про настільний теніс

foto_cikavosti_28.07.2014-06-04Після того, як на світ з’явився цей настільний вид спорту, у світі звичайний теніс стали називати великим – щоб уникнути плутанини.

Цікава історія походження настільного тенісу. Кажуть, одного разу якийсь екстравагантний любитель цього виду спорту вирішив влаштувати у себе вдома маленький корт – прямо на столі. Спочатку гра в такий теніс відбувалася звичайними ракетками і звичайним важким м’ячем з гуми. Незабаром були придумані особливі правила для нової гри, а разом з правилами з’явилися і нові приналежності.

Пінг-понг ракетки стали схожими на мініатюрні дерев’яні лопатки, які з обох сторін обклеєні гумовими накладками. Змінилася і кулька – її стали виготовляти з целулоїду, він став легким – всього 2,5 грама вагою.

Багатьом : чому настільний теніс стали називати пінг-понгом? Можливо, ця назва просто повторює звук целулоїдної кульки, що вдаряється об стіл. Можливо, в цій назві є щось від азіатських мов – адже саме в країнах Азії ця гра набула найбільшого поширення. Як стверджують фахівці, частка правди є в обох поясненнях. Назва «пінг-понг» народилося тоді, коли граючи, прислухаючись до звуків кульки, що підстрибує, вирішили, що вона видає саме такий звук. Пінг! – так звучить м’яч, відскакуючи від ракетки, і понг! – відскакуючи від столу.

Використання гумових накладок

Вперше ракетки обклеїли гумою з пухирцями в 1902 році. Це хитрування дозволило відбивати закручені м’ячі. Губчаста гума з’явилася пізніше – в 1930 році. Накладки з такої гуми урізноманітнили гру, дозволяючи грати як в захисному, так і в нападаючому стилі.

Вплив настільного тенісу на здоров’я

Якщо ви ще не вирішили, чи варто скористатися послугами спортивного інтернет-магазину для придбання приладдя для настільного тенісу, – не роздумуйте, завітайте саме зараз на його сторінку ! Пінг-понг – дуже цікавий вид спорту, який дуже благотворно впливає на здоров’я гравців. Регулярні тренування розвивають кисть руки, допомагають сконцентруватися, роблять позитивний вплив на реакцію і увагу.

За спостереженнями фахівців, настільний теніс активізує розумову діяльність. Було відмічено, що пильне спостереження за кулькою і прагнення домогтися гарних результатів – вірний спосіб досягти успіхів у інтелектуальних видах діяльності.

Особливо здатними спортсменами вважаються китайці. Цей феномен можна пояснити, швидше за все, величезною увагою, яка приділяється цьому виду спорту в цій країні. Тут пінг-понгу вчать мало не з дитинства. Шестирічні спортсмени беруть участь у різних змаганнях і вражають спостерігачів своїми цікавими прийомами.

Як бачите, у настільного тенісу маса достоїнств, а це означає, що настав час приступати до тренувань!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button