Всесвіт

Планета Х регулярно вбиває все живе на Землі

Вчені давно сперечаються на тему того, що було причинами масових вимирань, якими наша планета піддається регулярно. Існує наукова гіпотеза про те, що причиною цих катаклізмів, є невидимі планети-вбивці.

9787016ac266edc5fddf8d0741b41cce

Вважається, що в Сонця є зірка-компаньйон. Це зірка Немезида, або «Зірка Смерті», яка періодично притягує шматки крижаних порід з околиць Сонячної системи і посилає їх у бік Землі.

Астрономи Деніел Уїтмайр, Альберт Джексон, Марк Девіс, Річард Мюллер і Піт Хат провели дослідження і заявили, що масові вимирання відбуваються з регулярними інтервалами від 26 до 30 млн. років протягом останніх 500 мільйонів років.

Причиною може бути гравітаційне тяжіння Немезіди, яка обертається навколо Сонця на орбіті в 1,5 світлового року від Землі, порушуючи хмару Оорта – скупчення льодових астероїдів, яке знаходиться за орбітою Плутона на відстані 0,8–3 світлових року і слабо пов’язане гравітацією Сонця. Саме хмара Оорта є джерелом комет, які повертаються у внутрішню Сонячну систему кожні двісті років.

Немезіда повинна бути червоним або коричневим карликом не більше Юпітера. Вона дуже далеко від Землі і на такій відстані її важко розгледіти навіть з застосуванням найпотужніших телескопів.

Астрофізик Адріан Мелотт з Університету Канзасу і палеонтолог Річард Бамбах з Смітсонівського інституту у Вашингтоні, округ Колумбія, вивчили скам’янілості і підтвердили, що масові вимирання повторюються кожні 26-30 млн. років.

Об’єднавши всі останні дані, палеонтологи, астрофізики і астрономи прийшли до висновку, що хвилі масового вимирання повинні бути обумовлені не Немезидою, а впливом іншої планети – Планети Х.

Вчені припустили, що існує тверда планета в п’ять разів масивніше Землі, яка обертається в Сонячній системі далеко за Нептуном. Ця планета притягує комети, не з хмари Оорта, а з більш близького поясу Койпера. Ця планета Х дуже темна і не відображає світло, саме тому вона невидна для земних телескопів.

Хвилі комет, що їх посилають «Планетою Х» можуть бути причиною глобальних вимирань на Землі. Варто відзначити, що час чергового кометного удару, який викличе масове вимирання вже підійшов і якщо гіпотези вчених вірні, дуже скоро на Землю обрушиться смертельний космічний дощ із метеоритів, астероїдів і комет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button