Різні цікавинки

Як вибрати сучасний придверний килимок

2298315_resizedПридверні килимки

Донедавна придверні килимок був практично єдиним захистом приміщення від бруду, принесеного на взутті. Сьогодні розроблена ціла система захисту приміщень від бруду, вологи, піску, проникаючих ззовні.
Її можна назвати системою пасивного прибирання.

Дана система складається з трьох елементів:

Крупновічковий килим з полівінілхлориду або металеві конструкції у вигляді грат з великими вічками. Розміри і форма клітин на одному килимі різна, що дозволяє ефективно очищати взуття від великих забруднень. Такі конструкції підняті над поверхнею за рахунок безлічі невеликих «ніжок», тому бруд і вода безперешкодно стікають вниз, не затримуючись у вічках. Бажано, щоб під таким килимом була система відтоку, щоб бруд не стояв внизу. Всі такі ніздрюваті конструкції легкі, тому їх легко піднімати і робити під ними прибирання. При виборі металевих конструкцій слід звернути особливу увагу на якість, так як при інтенсивному використанні неякісні металеві грати можуть прогинатися і створювати труднощі при ходьбі.

Дрібнопористе покриття з різних матеріалів. Це може бути ПВХ, метал, комбінований з ПВХ, з щітками, з ворсом. В основній своїй масі вони мають водонепроникну основу і знаходяться в тамбурі.

При установці цих двох видів килимів і конструкцій необхідно правильно підібрати розміри, враховуючи той факт, що для хорошого ефекту, людина повинна ступити три рази. У домашніх умовах це не обов’язково, так як зазвичай всі ретельно витирають ноги.

Ворсові покриття

Ворсові покриття. Структура їх ворсу така, що дозволяє не тільки затримувати велику кількість піску і вологи, а й легко піддається чищенню. Ці покриття зроблені на водонепроникній основі. Саме такі килимки ви можете знайти на порталі Allbiz, перейшовши по посиланню: http://www.kz.all.biz/kovriki-bgg1001382, де і натрапите на необхідний товар.

Залежно від характеристик, матеріалу і щільності ворсу покриття підрозділяються на кілька категорій: покриття або доріжки для приміщень з високою і середньою відвідуваністю, чистячі і вологопоглинаючі килимки для використання всередині приміщень.

Вологопоглинаючі килимами зазвичай називають покриття, які завдяки своїй конструкції здатні вбирати вологу і утримувати всередині себе частки бруду. Така особливість вологопоглинаючих килимів обумовлена ??матеріалами ворсу і основи килимів, а також їх структурою. Один квадратний метр вологопоглинаючого і чистячого килимка здатний затримати від 4 до 5 кг піску, до 6 літрів води і бруду. Конструкція покриття дозволяє накопичувати всередині килима вологу і бруд, але межа таки існує. Тому такі килими, як і будь-які інші, вимагають чищення. Кращим способом підтримувати такі килими в робочому стані є прання, оскільки прання килимових доріжок проблематичне, прибирання килимових доріжок здійснюється за допомогою спеціальної миючої техніки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button