Різне

Сексуальна активність чоловіків

zencyna-muzchynaЗгідно зі статистичними даними, чоловіки в середньому можуть прожити без сексу приблизно 3 тижні. Жінки в цьому плані більш витривалі: без сексу вони можуть обходитися майже два місяці. Однак прояв жіночого сексуального голоду або незадоволеності більш помітно, оскільки представниці прекрасної половини людства більш емоційні і не стримані, на відміну від чоловіків.

Безперечно, поведінка чоловіків обумовлена такими факторами, як вік, сексуальна активність, темперамент і стиль життя. У 20-річному віці молоді люди особливо палкі, рівень тестостерону у них зашкалює, і займатися сексом вони готові як можна частіше. Даний період характеризується самоствердженням чоловіка, коли головну роль грає кількість, а не якість. Йому важко в цьому віці залишитися без жіночої уваги, і навіть щонайменший сексуальну стриманість викликає дратівливість, а також невиправдані спалахи гніву.

У 30 років чоловік перестає бути зациклений на сексі, в це період з’являються нові пріоритети, його увага переключається на кар’єру, створення сім’ї, обзаведення потомством. Щоденні побутові проблеми напружують і втомлюють, тому секс все більше починає ставати запланованим, як лікарський засіб для зняття напруги. Утримання від сексу, тому іноді доводиться “на руку” чоловікам, яким уже за 30 – вони можуть відіспатися, провести час біля телевізора і просто відпочити.

Виконання подружнього обов’язку три рази в тиждень цілком влаштовує чоловіків!

У 40 років представники сильної статі переживають “кризу середнього віку”. Як відзначають сексологи, великої різниці між чоловіками в 30 і 40 років немає, однак,  різниця відчутна з психологічної точки зору. Чоловік починає більше піклуватися про своє здоров’я і приділяє увагу фізичній формі. Найстрашнішими захворюваннями стає для них простатит або сексуальна дисфункція. І вже в цьому віці чоловіки зосереджені на якості, а не на кількості.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button