Різне

Страхи людини

strax1. Страх Самотності

Навіть люди, які страждають аутизмом, який характеризується повною замкнутістю і асоціальною поведінкою можуть у глибині душі відчувати страх повної самотності. В основі цього страху лежить те, що кожна людина прагне бути щасливою. Але оскільки люди спочатку “соціальні тварини”, то ми можемо відчути себе щасливими тільки перебуваючи  в соціумі.

2. Страх смерті (акрофобія, гематофобія і т.п.)

Властивий тривожно-недовірливим людям з образним типом мислення. Саме такі люди є головними носіями страху смерті та інших подібних фобій: страх закритих просторів, страх крові, страх висоти, страх мерців, страх болю, страх зґвалтування та інші.

3. Соціофобія (страх публічних виступів), агорафобія (боязнь відкритих просторів)

Так чи інакше, ми всі боїмося проявляти свої почуття та емоції на людях, хтось в більшій, хтось в меншій мірі. Однак, для деяких такий страх стає нав’язливим і переходить у фобію. І страждають цими страхами, в основному люди з образним і системним типами мислення. Якщо перші – це природжені творчі натури для яких бути в центрі уваги – край необхідна річ, але тільки в наслідок певних особливостей сприйняття з’являється цей страх сцени або відкритих просторів, то для других, це скоріше страх бути некомпетентним, смішним, дурним.

4. Страх павуків, щурів, тарганів, змій, літаків, монстрів, демонів, дзеркал, вимкненого монітора комп’ютера, високих підборів

Всі ці страхи об’єднані одним пунктом по причині того, що корінь цих страхів один – нерозвиненість образного типу мислення у тих, хто має вроджений творчий інтелект. Таким страхам і фобіям піддані саме люди з вродженим творчим  інтелектом. Це, так звані, чуттєві натури: актори, художники, моделі і т.п. Тобто ті, хто мислить образами і емоціями.

5. Страх інтимної близькості

Страх, що зустрічається не тільки у 16 річних підлітків, але і у цілком дорослих 40-річних чоловіків, а іноді і жінок. Як не дивно, але він зустрічається у людей з підвищеним лібідо. Причиною цьому, мабуть, стають глибокі дитячі образи, пригніченні емоції або невдалий перший сексуальний досвід.

6. Страх зійти з розуму

Досить специфічний і стійкий страх, але відчувають його тільки ті, хто мислить абстрактними поняттями. Часто це люди, які намагаються пізнати духовний світ, пізнати Всесвіт, вивчають релігії, філософію, фізику. Це люди, які здатні народити геніальну ідею, навіть якщо вона здасться трохи божевільною.

7. Вермінофобія (страх бактерій і мікроорганізмів)

Напевно ви зустрічали або чули в своєму житті про людей, які миють руки десятки разів на день, прибирають свою оселю щодня, не торкаються небезпечних предметів і все тому, що бояться заразитися яким-небудь “небезпечним” вірусом. Також не варто боятися ножів від http://fonarik.ua/nozhi/gerber/- в умілих руках вони виглядают як справжнє мистецтво, а не грізна зброя.

8. Страх стати боягузом

Чисто чоловічий страх, який іноді відчувають молоді люди у яких, як не дивно, є якесь вроджене почуття відповідальності за інших людей. Саме ці люди несуть в собі справжній стрижень управлінця і володіють вродженою харизмою. Також багато жінок його відчувають.

9. Страх бути отруєним

Цей страх є відокремленим і взагалі ніяк не корелює з іншими фобіями. А все тому, що ним страждають, як правило, люди з інтуїтивним типом мислення. А таких за різними підрахунками не більше 5% від усього населення земної кулі. Типовим прикладом такого страху був Сталін.

10. Страх старості

Досить рідко зустрічається цей страх у молодих, та часто виникає у жінок середнього віку, а також у незаможних  чоловіків, яким вже за 50. І це цілком зрозуміло, адже на біологічному рівні завдання жінки – це народження і виховання дітей, а завдання чоловіка – це відтворення потомства і забезпечення сім’ї їжею і безпекою.

Натхнення: http://facte.ru

 

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments