Різні цікавинки

Як вибрати транспортну компанію для міжнародних перевезень?

foto_cikavosti_18.06.2014-01_resizedЗараз, коли Євросоюз запропонував Україні тісну економічну співпрацю, різко зросли можливості для транскордонного бізнесу. І вкрай важливо одразу заявити про себе як про порядного партнера, що завжди виконує свої зобов”язання. Власне, стати таким, яким прийнято бути у Європі. Тому кожен, хто користується такими послугами, як вантажоперевезення (тим більше, якщо це міжнародні автоперевезення) – добре знає: від якісного, швидкого, вчасного та безпечного транспортування його вантажів прямо залежить його власне добре ім”я в бізнесі, а отже – його добробут і майбутнє.

Звичайно, коли маєш досвід замовлення послуг автоперевезення, то в першу чергу намагаєшся проаналізувати діяльність фірм, послугами яких вже користався, і згадати враження, які вони викликали. Кожна фірма може мати негативний досвід, навіть маючи позитивні сторони, але коли тебе “підставляють” кілька раз, демонструють недбалість, неувагу чи навіть неповагу – такі перевізники наступного разу в партнери навряд чи потрапляють.

Отже, коли повстало питання вибору фірми, яка б стала майже стратегічним партнером у бізнесі торгівлі з країнами Європи – все було ретельно перевірено. Зваживши все, багато хто зупиняє свій вибір на фірмі «Мілітцер і Мюнх». Не тільки із-за того, що інформацію про них на сторінці їх сайту http://www.mum-net.com.ua/rus/services чудово представлено. Цим нікого не здивуєш.

Спочатку прийшлось самому собі сформулювати ті критерії, яким така фірма повинна була б відповідати.
В першу чергу – це рік заснування та країна походження фірми. Адже досвід неможливо придбати. І добре ім”я формується не одразу – воно гартується багатьма роками і багатьма кілометрами доріг.

Друге питання, яке повинне цікавити – це автопарк фірми. Третє – це швидкість, якість, вартість автоперевезень і гарантії збереження товару.

Всім цим критеріям автоперевезення Мілітцер і Мюнх відповідають якнайкраще.

Концерн Militzer & Muench засновано в Німеччині аж в 1880 році, він має філії в більш, ніж 30 країнах світу. Його українська дочірня транспортно-експедиційна компанія «Militzer & Muench Ukraine GmbH» працює в Україні майже з самого початку її Незалежності – з 1992 року. Мало яка інша фірма має такий авторитет і досвід з надання транспортно-експедиційних послуг.

По-друге, їх автопарк складається з найширшого спектру техніки вантажопід’ємністю від 0,6т до 21т. – це тентовані автомобілі, рефрижиратори, ізотермічні фургони, платформи тощо. Це означає, що на кожну потребу буде підібрано найбільш відповідний транспортний засіб.

По-третє, сайт міжнародних автомобільних перевезень mum-net є потужним інформаційно-сервісним порталом, де можна не тільки знайти всю інформацію, але й завжди зробити запит на вартість перевезення чи отримати онлайн-консультацію.

Це дозволяє клієнту мати сервіс, якого він прагнув, і тому «Militzer & Muench Ukraine GmbH» – це та фірма, про яку кажуть “ДАС ІСТ ФАНТАСТІШЬ”!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button