Різні цікавинки

Погляд у майбутнє – проект Skyline

foto_cikavosti_18.06.2014Київ – столиця європейської демократичної держави, події у якій підтвердили право України на власний інтеграційний шлях, цивілізаційний прогрес та розвиток всіх сфер буття.

Найближчим часом на Київ очікує інвестиційний бум, в першу чергу – докорінна модернізація інфраструктури мегаполісу та бум нерухомості.

Звичайно, така модернізація не може мати іншої мети, ніж якість життя киян і тих, хто тільки планує поєднати своє життя з вічно молодим містом. Основою та початком добробуту є якісне житло.

Квартири від забудовника в Києві сьогодні пропонуються значної кількістю компаній. Фінансова криза останніх років примусила багатьох з них відмовитись від власних зобов”язань і цим поставити замовника під удар. Інші ж компанії, більш відповідальні, гнучкі, націлені в майбутнє – зуміли продовжити діяльність, бо не обмежуються інвестиціями, а беруть активну участь в девелопменті. В результаті їх інституційний чи кінцевий замовник отримує те, чого очікував: впевненість, світову якість, міжнародні фінансові гарантії.

Добрим прикладом такого підходу є діяльність інвестиційного фонду Amstar Europe. Це структура, яка разом з Amstar Group та Armstar Global входить в компанію Amstar – групу афілійованих фондів приватних інвестицій у нерухомість Північної та Південної Америки, Азії і Східної Європи. Засновано Amstar у 1987 році в м.Денвер (США).

В Україні Amstar Europe діє з 2005 року. Незважаючи на кризовий період, було прийнято рішення залишитися на місцевому ринку інвестицій та девелопменту, вважаючи його дуже перспективним. Залучені із Західної Європи та США кошти дозволили Amstar Europe запропонувати Україні цілий портфель проектів в галузі нерухомості.

Вимоги до елітного житла у всьому світі постійно зростають. Екологічність, енергоекономічність, повсякденна зручність, естетика і еластичність архітектурних рішень, тонка гармонія з історичною місцевістю і навколишні пейзажі – це далеко не повний перелік таких вимог. І далеко не кожен забудовник готовий до безкомпромісних рішень, які б задовольняли всі вимоги.

Команді Amstar Europe цього вдається досягти. Зокрема, всім цім вимогам відповідає проект Skyline – 24-поверховий елітний житловий комплекс, що знаходиться на вул. Щорса 26а і складається зі 112 квартир площею від 67 до 380 кв.м.

Центр будь-якого мегаполісу часто знаходиться в облозі транспортних потоків. Компанії Amstar Europe вдалося нівелювати цю проблему: елітний комплекс задумано як центр власної автономної інфраструктури, де на повсякдень є все потрібне. Зокрема, передбачено цілодобову службу консьєржа, фітнес-центр, дитячий майданчик, магазин товарів першої необхідності тощо. Тут же – паркінг на 113 машиномісць та 20 гостьових машиномісць на власній парковці.

У грудні 2014 року житловий комплекс Skyline буде офіційно відкрито, і кожний, хто побажає стати замовником, отримає можливість жити в гармонії з історією, в гармонії з собою та в гармонії зі світом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button