Різні цікавинки

Захищаємо смартфон від механічних і фізичних ушкоджень

З кожним роком телефони стають все тоншими, легшими і більшими. Дисплеї ростуть мов на дріжджах, а що з цим поробиш – медійне суспільство вимагає нових можливостей для перегляду улюблених серіалів, фільмів, інтернет -серфінгу і, звичайно ж, ігор. Тому на нові сенсорні екрани доводиться просто неймовірне навантаження. Про корпус і зовсім боляче згадувати – одного невдалого падіння достатньо, щоб весь дисплей покрився тріщинами або тріснув пластик. Тому, щоб апарат служив довго і максимально продуктивно необхідно його захистити. Про те, як це зробити піде мова далі.

0_1550bf_a2a1e459_450

Захист екрану

Отже, почнемо з дисплея. Відмінні захисні плівки можна знайти на сайті uno – store.com.ua. Тут є величезний вибір для моделей таких брендів, як Fly і Lenovo. Ціни ж просто чудо, всього за 25-30 гривень можна встановити надійний захист від подряпин для свого смартфона на багато років. Мало того, товщина такої плівки складає долі міліметра, що ніяк не впливає на чутливі характеристики екрана. Природно, що і перенесення кольорів жодним чином не постраждає. А от захист від ключів, брелків та монет гарантована.

Захист корпусу

Найбільш традиційним способом запобігти пошкодження апарата під час падіння є чохол. Він надійно захистить крихкий корпус від тріщин і сколів. Наприклад, моделі компанії Vista з софт -тач пластика не тільки приємно лежать в руці завдяки глянцевій поверхні, а й ефективно захищають телефон від різноманітних пошкоджень. Окремої згадки заслуговують грані, що злегка виступають вперед дисплея телефону. В результаті, навіть, якщо смартфон буде падати екраном вниз, пошкодження будуть мінімальними.

Сучасні чохли для телефонів робляться виключно під певну модель, втім , в цьому можна переконатися самостійно, зайшовши за посиланням вище. Для кожної клавіші або роз’єму є спеціальний отвір. Це допомагає ефективно і зручно управляти ґаджетом. Зрозуміло, що різноманітних кольорів також вистачає.

Не хочеться випускати з уваги і особливості такого матеріалу, як софт- тач пластик. По факту це термостійкий силікон, який не зношується, приємний на дотик, а головне, завдяки унікальній структурі здатний ефективно гасити силу ударів, тим самим, захищаючи телефон. Тому чохли для смартфонів Fly від компанії Vista за багатьма параметрами значно випереджають своїх конкурентів. А їх вага при цьому не перевищує 30 грамів. Єдиний недолік – незначне збільшення габаритів апарату. Хоча багато хто зможе знайти в цьому певні плюси, такі як зручність у носінні та експлуатації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button