Різне

Як визначити, що час звільнитися з роботи

Кожен з нас хоч раз у житті покидав своє робоче місце. Причини можуть бути різними. Конфлікт з керівництвом, низький рівень заробітної плати, віддаленість офісу від будинку або відсутність задоволеності від роботи.

Зміна місця роботи – це серйозне рішення, здатне докорінно змінити ваше життя. Замість того, щоб дозволити емоціям взяти над вами верх, слід все ретельно зважити і оцінити фундаментальні аспекти поточної роботи.

Багато людей залишаються на своєму місці зі страху, навіть якщо їх робота їм абсолютно не підходить. Інші стрибають з місця на місце тому, що не можуть правильно розставити пріоритети. Як же визначити, коли настав час іти? Задайте собі три важливих питання.

06-02-15-foto-600x398-1

Користуюся я повагою?

Коли люди прислухаються до ваших слів і сприймають їх серйозно, задумайтеся над своїм рішенням – адже вас тут дійсно поважають.

У сучасному світі багато людей навчилися вести себе культурно і ввічливо, не висловлюючись про расу, стать, релігійну приналежність, сімейний статус і сексуальні переваги оточуючих. Але ввічливість не завжди означає повагу. Моя порада – вирушайте туди, де до вас поставляться з повагою, а не просто ввічливо. Чи відчуваєте ви, що вас цінують? Чи відчуваєте ви, що є частиною єдиного цілого?

Зрозуміло, повагу слід заслужити. Це довгий і складний процес, який не можна примусово прискорити. Якщо ви будете безпідставно розраховувати на повагу оточуючих, то дуже скоро розчаруєтеся. Якщо ви не бачите способів заслужити повагу колег і начальства, настав час піти.

Чи є я членом успішної команди?

Люди люблять перемагати, але було б дивно сподіватися на повну відсутність поразок. Наприклад, фанати бейсболу продовжують підтримувати свою улюблену команду, навіть якщо вона жодного разу не вигравала всесвітній чемпіонат. Вони просто сподіваються на перемогу в майбутньому.

Це означає, що всім нам необхідно постійно працювати над собою і плекати надію на прийдешній успіх. Якщо всі члени команди поважають один одного, рік за роком намагаються догодити клієнтам та інвесторам, рано чи пізно вони досягнуть своїх цілей. Не варто йти через одну невдачу, як би ви її не визначали. Йти варто тоді, коли перспективи відсутні в принципі.

Займаюся я важливою і значимою роботою?

Якщо ви день за днем займаєтеся марною і непотрібною роботою, йдіть без зволікання. Сізіфова праця не потрібна нікому. У будь-якій роботі є передбачувана, але необхідна рутина. Це не є резонною підставою для відходу.

Якщо ви бачите перед собою довгострокові цілі та перспективи і працюєте в дружній команді, все буде добре. Якщо ви знаєте, що можете придбати нові знання та вміння, збережіть своє місце.

Кожен з нас по-різному визначає значимість своєї роботи. Хтось відчуває свою значимість, коли йому посміхаються діти. Інші радіють, коли бачать на своєму рахунку кругленьку суму після сплати податків. У кожному разі, це має на увазі професійне зростання і навчання. Визначте, що для вас значимо, а що ні. Не намагайтеся порівнювати себе з іншими.

Пам’ятайте, що для успіху в бізнесі необхідно вміння працювати в команді. Ви не зможете виконати всі необхідні завдання самостійно. Визначте, наскільки значущими є для вас цілі і завдання організації, в якій ви працюєте. Чи зможете ви внести свій істотний внесок? Якщо вам хотілося б змінити рід діяльності, дізнайтеся, чи є можливість перейти на іншу посаду.

Наявність поваги і здатності перемагати, а також усвідомлення значущості власної діяльності – неодмінні умови роботи керівника, який хоче залучати на свій бік талановитих фахівців. Вони також важливі для людини, яка розглядає можливість зміни робочого місця, галузі чи сфери діяльності, або зміни країни в цілому (саме тому http://migra-trud.ru/ стане в пригоді). Ці зміни можуть мати позитивні або негативні наслідки – відправити вас у вільне плавання або намітити чіткий курс на світле майбутнє.

Зрештою, приймаючи яке б то не було рішення, завжди майте конкретну мету. Якщо ви відчуваєте, що рухаєтеся у напрямку до своєї мети, не стримуйте себе. Це вірний показник того, що ви робите все правильно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button