Інтернет

Як вибрати зручне місце для Wi-Fi-роутера

Джейсон Коул, студент з Великобританії і майбутній фізик, розробив формулу, за якою можна знайти в квартирі або іншому приміщенні найкраще місце для установки роутера. Основою науково обґрунтованої формули стало рівняння Гельмгольца.

12-02-15-foto-600x407-1

Теоретично обставин, що впливають на поширення сигналу по квартирі, не так вже й багато: для кращого результату роутер повинен знаходитися в центрі приміщення. На практиці, щоправда, влаштувати це досить складно. Також варто врахувати розташування стін в приміщенні і їх здатність поглинати радіосигнал. Щоб знайти ідеальне місце, Джейсону Коулу довелося звернутися до складних формул.

Основою рішення стало рівняння Гельмгольца, яке дозволило скласти картину інтерференції хвиль. На основі рівняння Коул створив мобільний інструмент WiFi Solver, за допомогою якого кожен зможе оптимізувати мережу. Щоб приступити до роботи, потрібно вказати початкові характеристики свого роутера. Потім доведеться в PNG-форматі скласти план всього приміщення, застосовуючи спеціальний набір квітів, вказуючи стіни та інші перешкоди. Позначити потрібно буде навіть тип матеріалу, з якого вони зроблені: цегла, бетон, дерево і т.д. При цьому кожен сантиметр простору квартири повинен дорівнювати одному пікселю, а вся картинка в цілому не може перевищувати квадрата в 500 х 500 пікселів, інакше смартфону буде складно провести розрахунки.

Читайте також: Як покращити та посилити сигнал Wi-Fi?

Для більшої економії розрахунки вирішено було обмежити 2D-моделлю, на ефективності це не позначилося. Після коректного введення всіх даних додаток видасть вам анімацію, що демонструє найкраще для розміщення роутера місце в будинку, а також покаже картину інтерференції хвиль і їх розповсюдження.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button