Різні цікавинки

Мій дім – моя фортеця

foto_cikavosti_03.07.2014-03_resized“Мій дім – моя фортеця”. Цей розхожий вираз сьогодні актуальний як ніколи: тільки серйозна турбота самого ж господаря про безпеку власного помешкання зробить його житло дійсно фортецею від небажаних гостей. І міцні вхідні двері – це “ворота фортеці”, від яких залежить спокій її мешканців.

Вхідні металеві двері, або ж бронедвері, як їх досить часто називають (хоч це і не зовсім правильно), давно стали неодмінним атрибутом кожної квартири та кожного приватного будинку. Попит на них великий, як і пропозиція, адже десятки фірм надають послуги по встановленню найрізноманітніших типів бронедверей різного вигляду та якості. Відомо, що якраз питання якості тут вирішальне, тому що економія на ній може принести як дуже великі втрати господарю, так і “прибуток” зловмисникам, що хотіли б жити за чужий рахунок.

Плануючи купити вхідні металеві двері, варто звертатися безпосередньо до виробника. Адже якщо фірма сама виробляє такі двері, то вона потурбувалася і про сертифікати якості та відповідності, і про саму якість. В це вкладаються значні кошти, і виробництво контролюється відповідними службами, тому що виробник відповідає за свою продукцію не тільки перед клієнтом, але і перед державними органами, а часто – і перед страховими компаніями.

Таким відповідальним виробником, у якого можна спокійно вибрати і замовити в Києві і області надійні якісні вхідні двері у найширшому асортименті, є “Світ Дверей”, в чому можна переконатись, якщо зазирнути на сайт mirdverei.kiev.ua з метою першого ознайомлення.

Сьогодні люди стають більш вибагливими, хочуть мати двері, які дійсно відповідають і стандартам, і їх власним естетичним смакам. “Світ Дверей” готовий задовольнити будь-які потреби, на будь-який гаманець, та для будь-якого архітектурного рішення.

Поширеним типом облицювання недорогих вхідних дверей є вінілшкіра. Цей матеріал має добрі властивості і його застосування є де-факто стандартом при виготовленні недорогих дверей. Тим же, хто надає перевагу дереву, “Світ Дверей” пропонує входные шпонированные двери.

Шпон – це дерев”яне облицювання, в даному випадку – для міцних металевих дверей, яке дозволяє надати цим виробам “теплого”, вишуканого, натурального та комфортного вигляду. Важливо також, що дерево не тільки має гарний вигляд та може покращувати звукоізолюючі властивості, але й може маскувати зовнішню силову (сталеву) конструкцію дверей від недоброго ока. Зловмиснику буде неможливо визначити ступінь міцності таких бронедверей, і тому він, скоріше за все, не захоче ризикувати, і піде шукати легшу здобич.

Власне виробництво, сайт і постійно діюча київська виставка броньованих дверей фірми дають змогу кожному господарю вибрати саме ті двері, ціна яких влаштує його родину. І не тільки ціна, адже тут замовляють сучасні вироби, які радують око високою естетикою, тішать розум високим рівнем інженерної досконалості та архітектурної довершеності, і “гріють душу” дійсно високим рівнем безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button