Різне

Як вигідно вкласти гроші? Варіанти і способи вкладення грошей

hroshi_vkladПрипустимо, у вас є певна сума грошових коштів. Сама по собі, ця обставина вже є приємною. Але існує одне «але»: відкладена пачка приємних серцю купюр просто лежатиме в тумбочці або під ліжком, не приносячи вам пасивного доходу. А це у вищій мірі неправильно. Гроші повинні приносити гроші – ось золоте правило будь-якого бізнесу.

Виходячи з цього, напрошується розумне питання: куди краще вкласти готівку, та при цьому ще й ризики звести до мінімуму? Нижче наведені найбільш поширені варіанти вкладення грошей. Яким саме з них скористатися – вирішувати належить тільки вам.

Перший спосіб вкладення грошей. Банк

Отже, ви самі собі сказали: хочу вкласти гроші. Рішення прийнято – залишилося його реалізувати. Як показує практика, найпоширенішим спосіб інвестування є оформлення депозитного вкладу в банку. Ви знайшли найреспектабельнішу фінансову установу і впевнені, що робите правильний вибір. Звичайно, це найбільш поширений спосіб примноження капіталу, який використовують більшість громадян. Зрозуміло, що http://vloju.ru/ зможе принести певний прибуток, стабільний, та невеликий, в порівнянні з інишими видами вкладення коштів.

Другий варіант вкладення грошей. Бізнес

Отже, йдемо далі: є спосіб, який дозволяє зрозуміти, як правильно вкладати гроші? Можна стати інвестором перспективного бізнесу. А хто вам взагалі сказав, що він перспективний? Ви уважно переглянули запропонований бізнес-план, навіть найняли консультантів, які так правдоподібно кричали про те, що ми – справжні професіонали, ми оперуємо тільки фактами при оцінці, ми чудово розбираємося в ринковій обстановці і питаннях, що стосуються попиту і пропозиції … А як ви думаєте, скільки початківців підприємств, що подають такі надії, стають банкрутами в перші роки свого існування? І всі ці горе-підприємці вважали, що вже вони-то точно залишаться на плаву. Як зараз інвесторам цих, благополучно померлих, компаній? Хто поверне їм вкладені кровні? Або не все так сумно?

Третій спосіб як вигідно вкласти гроші. Нерухомість

Шукаємо далі спосіб, як правильно вкласти гроші. Інвестиції в нерухомість – ось, здавалося б, найбільш вдалий варіант капіталовкладень. Дійсно, мало що може зрівнятися по стабільності з ринком нерухомості. Але і тут існує зворотний бік медалі. По-перше, занадто високою є ціна покупки. Далеко не кожній людині доступна така вихідна сума інвестицій. По-друге, вартість нерухомості також схильна відчутним коливанням. В основному, вона, звичайно, зростає, але періоди різкого спаду цін також не можна скидати з рахунків.

Четвертий спосіб вкладення готівки. Дорогоцінні метали

Так куди вкласти готівкові гроші? А може бути звернутися в якості засобу інвестицій до золота? Адже воно завжди в ціні. Дійсно, що може бути простіше: купити дешевше, продати дорожче. Однак, такі інвестиції за ризиками мало відрізняються від ситуації з нерухомістю. Хіба можна з точністю передбачити момент, коли золото впаде в ціні, а коли досягне свого максимуму?

П’ятий варіант вкласти гроші. Цінні папери

Цінні папери – ось, здавалося б, відмінна відповідь на те, куди вкласти готівку. Цей варіант є досить простим. Але і тут необхідно розуміти, що ринок цінних паперів є непередбачуваним. Так, на ньому можна розбагатіти, але можна і все втратити. Тому до таких інвестицій варто ставитися вкрай обережно.

Шостий спосіб вкладати гроші. Інтернет-проекти

Сайти здатні приносити відмінний пасивний дохід в автоматичному режимі. Ви можете створити сайт самостійно, а можете купити вже готовий інтернет-проект або вкластися в стартап.

Сьомий спосіб вкладення фінансових коштів. ПІФи

Розглянемо ПІФи в якості варіанту, як вигідно вкласти гроші. За фактом, це найпростіший спосіб пасивних інвестицій. Однак, слід розуміти, що таким способом ви просто передаєте свої капітали в управління третій особі, а всі ризики втрати грошових коштів лежать виключно на вас.

Восьмий метод вкласти кошти в Internet. Хайпи

Хайпи? Багато хто вірить в байки про вдалі торги на форексі, за рахунок чого виплачуються колосальні відсотки. Але чому тоді всі ці високоприбуткові фонди закриваються буквально через пару місяців після відкриття? Чи не тому, що вони, по факту, являють собою всього лише піраміди? А з такими організаціями будь-яка розсудлива людина зв’язуватися не стане. МММ пам’ятаєте? Якщо розглядати варіант, куди вкласти гроші під відсотки в Інтернеті, то на думку відразу ж приходять інвестиційні фонди. Так, вони приносять максимальні дивіденди, але і тут слід не упустити момент, коли слід знімати весь депозит, інакше такий фонд може закритися, забравши з собою і ваші внески.

У висновку хочеться відзначити, що вкладення грошей – це кропітка праця, що вимагає продуманого підходу. Сьогодні робити гроші з грошей здатна будь-яка людина, створюючи при цьому собі пасивний дохід. Головне – це навчитися розумно ними керувати і правильно їх вкладати. Ми з вами живемо у вік колосальних можливостей, коли гроші повинні працювати виключно на вас!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button