Різне

Чому деякі годинники коштують так дорого: 7 причин високої ціни

Творіння іменитих годинникових брендів сприймаються скоріше як витвір мистецтва, чим стандартний прилад для визначення часу. А за мистецтво, особливо високе, треба платити. Вибираючи годинник собі або в подарунок, Ви, напевно, замислювалися хоч раз над питанням: чому наручні годинники іноді так дорого коштують? Як формується ця ціна?

Алгоритм простий:

Відоме ім’я + статус + бездоганне швейцарська якість + спосіб виробництва + плата за імпорт + податки + послуги магазину-продавця = Ціна наручних годинників

1) Відоме ім’я означає довге, багату на події історію бренду, а також накопичені за цей час унікальні традиції. Відомі у всьому світі годинникові компанії довели своє лідерство численними винаходами в області складних годин. І сьогодні, які б годинник вони не створювали, їх ціна буде високою.

Вартість такого годинника, як Patek Phillipe, Vacheron Constantin, Breguet, Blancpain або Romain Jerome, Montblanc, Maurice Lacroix, Raymond Weil не може бути нижче певного цінового порога, інакше цільова аудиторія стане розширюватися, і, як наслідок, відбудеться «здешевлення» бренду. Тому продаж годинників таких іменнитих виробників, на перший погляд, високим цінам має в собі об’єктивні причини. Купуючи дорогі годинники відомої марки, Ви набуваєте приналежність до бренду у вигляді логотипу, який міцно асоціюється з певними цінностями, статусом, естетикою.

2) Статус включає в себе абсолютно природну тягу людини до розкоші і бажання виділитися. Дорогий годинник не можна віднести до предметів першої необхідності. Це статусна річ, володіння якої – знак приналежності до певного соціального кола. І чим яскравіші емоції, пережиті від володіння заповітною річчю, тим більше люди готові за неї заплатити.

3) Бездоганна швейцарська якість. Говоримо «годинник відомого бренду» – маємо на увазі «швейцарська якість». Така характеристика вже давно стала невід’ємною складовою наручних годин. Точність, надійність, довговічність елітних швейцарських годинників – за ці якості багато хто готовий заплатити високу ціну.

4) Спосіб виробництва наручних годинників – один з найважливіших факторів ціноутворення. Одні фірми щорічно випускають мільйон годинників, в інших компаніях працює кілька десятків майстрів, які вручну створюють кожну деталь. Логічно, що ручна робота, лімітовані примірники, різні складні функції, використання дорогих матеріалів, а також мануфактурний калібр в рази збільшують вартість наручних годин.

5) Плату на імпорт ніхто не відміняв. Банально, але факт: транспортування будь-якого предмета з пункту А в пункт Б вимагає певних витрат, які беруть участь у формуванні кінцевої ціни.

6) Мита і податки також збільшують кінцеву вартість. Цілком природно, що одні й ті ж годинники будуть коштувати абсолютно по-різному в країні, де були вироблені, і в країні-імпортері.

7) І не забувайте про послуги магазину-продавця. Оренда торгової площадки та складського приміщення, заробітна плата співробітникам … Навіть така романтична матерія, як час, схильна до прозаїчних реалій життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button