Різне

Як вибрати шліфувальну машину

Сучасний технічний ринок пропонує широкий вибір електроінструментів різного профілю. Одним з найпоширеніших класів електроінструментів є шліфувальні машини.

Вони призначені для полірування й шліфування всіляких поверхонь. Всі шліфувальні машини, або, як їх називають у народі, шліфмашинки поділяються на категорії залежно від способу шліфування і матеріалів, для обробки яких вона призначена.

1-04-03-2015-600-426

Пряма шліфмашинка – найменша за габаритними розмірами. Прямою вона називається тому, що шпиндель з встановленим на ньому оснащенням розташований уздовж осі корпусу шліфувальної машини. Цей тип шліфмашин ви можете придбати по ссылке. Використовується вона при виконанні робіт, що вимагають високої точності.

Стрічкова шліфувальна машина призначена для первинної обробки шліфованих поверхонь, вирівнювання нерівностей. Робочий елемент стрічкової шліфмашинки дозволяє швидко обробляти поверхню великої площі. Максимальний розмір шліфувальної стрічки становить 100 ? 610 мм.

Вібраційні шліфувальні машини, які називають ще плоскошліфувальними, навпаки, використовуються на завершальному етапі обробки. Принцип роботи вібраційної шліфувальні машини полягає в передачі вібрації з електромотора на шліфувальну плиту. Рух шліфувальної плити має невелику амплітуду і одночасно високу швидкість. Швидкість можна регулювати залежно від бажаного результату. Найвища швидкість використовується при знятті лакового покриття або іржі, на середній обробляючій м’якій породі деревини або фанері, а низька швидкість рекомендується при високоточній обробці декоративних виробів.

Кутова шліфувальна машина, або, як її називають, “болгарка” має кутовий редуктор. В якості шліфувальної плити використовуються круглі диски різного діаметру, в залежності від типу оброблюваної поверхні. “Болгарка” вважається практично універсальним інструментом, застосовним для багатьох видів робіт – від зачистки зварних швів до швидкого різання цегли та металевих стрижнів.

Одним з різновидів кутової шліфувальної машини є полірувальна шліфмашина. Це інструмент вузького профілю, що спеціалізується на виконанні робіт, що припускають полірування пофарбованих дерев’яних і металевих поверхонь.

Щіткова шліфувальна машина – ще один різновид “болгарок”. Робочим елементом є одна або дві щітки, залежно від конструкції шліфувальної машини і її призначення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button