Людина

Експерти назвали прості правила для довгого і здорового життя

Американські дієтологи назвали сім простих кроків, які допоможуть прожити довге і здорове життя. Для досягнення мети слід ретельно контролювати стан свого організму.

Міцне здоров’я людини полягає в постійному контролі показників, наприклад, рівня холестерину і артеріального тиску. Лікарі радять регулярно проходити медичні огляди, здавати кров на аналіз, що допоможе запобігти безлічі хвороб. Важливим є контроль харчування, наприклад, людині для підтримання здоров’я необхідно пити багато води і відмовитися від солодкого і жирного. Малорухливий спосіб життя теж негативно позначається на здоров’ї, тому експерти радять частіше виходити на прогулянки і дихати свіжим повітрям. Зокрема, це допомагає запобігти виникненню серцево-судинних захворювань.

Після 45 років рекомендується регулярно перевіряти рівень тиску, а також слід боротися з ожирінням. Правильне харчування допоможе в контролі ваги і рівня цукру в крові. Експерти зазначили, що кожен п’ятий курець помирає від раку легенів, а також від сигарет псуються зуби, судини і шкіра.

Кнопка «Наверх»