Різне

Завантажити з YouTube MP3

На що варто звернути увагу в тому випадку, якщо ви хочете завантажити з YouTube MP3 файл? Можливо на те, що стандартними засобами самого відеохостингу зробити це неможливо: сьогодні YouTube тільки-тільки навчився створювати GIF-анімації, а от зберегти звукову доріжку (або хоча б сам відеофайл) не представляється можливим. Тому багато людей йдуть на всілякі хитрощі для того, щоб завантажити з YouTube MP3 файл. Наприклад, вони качають сам відеокліп (використовуючи для цього спеціалізовані сайти або навіть програмне забезпечення), після чого, знову ж за допомогою програмних засобів, вручну проводять конвертацію файлів. При цьому користувач повинен розташовувати досить глибокими знаннями в області обробки відео та звуку, мати досвід подібного роду роботи, адже в іншому випадку його обов’язково чекає невдача.

1-26-03-2015-600-289

Чи є більш простий спосіб завантажити з YouTube MP3 файл? Так, він полягає у використанні сервісу FLV2MP3.COM. Цей сервіс є досить простий інструмент, якому ви всього лише вказуєте URL-адресу ролика, що вас цікавить, а він вже самостійно проводить конвертацію обраного вами файлу. При цьому вам не потрібно якимось чином самостійно розбиратися в тонкощах і нюансах обробки: програма автоматично вибирає найкращу якість звучання з можливого, сама готує файл і надає у нього доступ для вільного скачування. При цьому важливо знати, що якщо запитуваний вами URL вже колись був оброблений, то час на конвертацію витрачатися не буде – вам відразу запропонують завантажити з YouTube MP3, який є у внутрішній базі FLV2MP3.COM

Сервіс FLV2MP3.COM дозволяє скачать с YouTube MP3 файли незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтеся. Він однаково стабільно працює як на великих, стаціонарних комп’ютерах, так і на ноутбуках, смартфонах, телефонах і навіть планшетах. Так як обробка відео відбувається на віддаленому комп’ютері, сервісу FLV2MP3.COM абсолютно все одно, за допомогою чого ви відкрили цю сторінку. Аби ваш «приймаючий» пристрій мав можливість відтворювати MP3 файли. Але, як показала практика, ті пристрої, які можуть вийти в мережу, легко відтворять файл, що ви завантажили з YouTube MP3.

Це особливо зручно тим, хто досить часто хоче викачати з YouTube MP3 файли; в першу чергу мова йде про меломанів, які просто не можуть жити без музики. Використання сервісу FLV2MP3.COM і можливість з його допомогою завантажити з YouTube MP3 створює ідеальні умови для того, щоб ознайомитися з піснею чи композицією, яка вам сподобалася. Але що робити в тому випадку, якщо вам необхідно завантажити з YouTube MP3 у великій кількості? Безумовно, ви можете копіювати і вставляти URL кожного ролика вручну, але не варто і говорити про те, наскільки це втомлює.

Найбільш розумним рішенням в цьому випадку є використання окремого додатка, створеного тими ж розробниками, хто створював сайт FLV2MP3.COM. Окрема програма, що встановлюється безпосередньо на ваш комп’ютер, дозволяє завантажити з YouTube MP3 файли у великій кількості, при цьому все це відбувається дуже швидко і абсолютно безкоштовно. Як працює ця програма, наскільки складно з її допомогою скачать с YouTube MP3?

Принцип роботи даного програмного забезпечення мало чим відрізняється від використання онлайн версії сайту FLV2MP3.COM. Ви так само вказуєте URL тих роликів, які вам необхідні, після чого вказуєте розширення одержуваних файлів. Так-так, за допомогою окремої програми ви можете завантажити з YouTube файли не тільки в MP3, але і в ACC, WAV, WMA, DivX. Тобто настільна програма володіє відразу двома перевагами перед онлайн версією: ви отримуєте можливість скачати з YouTube MP3 у великій кількості, а також є можливість зберегти на MP3, а інший, не менш популярний формат.

Відвідайте сайт FLV2MP3.COM прямо зараз, щоб самостійно переконатися в тому, наскільки простим може бути спосіб завантажити з YouTube MP3 файл. І, звичайно ж, ви можете абсолютно безкоштовно завантажити настільний конвертер собі на комп’ютер, щоб зручний інструмент, що дозволяє завантажити з YouTube MP3 в необмежених кількостях, завжди був під вашою рукою. Є побажання або зауваження? Просто напишіть електронного листа розробникам FLV2MP3.COM, можливо, саме ваш рада зробить даний інструмент ще більш простим, зручним, швидким і ефективним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button