Різні цікавинки

Особливості створення та просування веб- майданчика

Sozdanie-saitov2_250Створення сайту – складний процес, який складається з декількох етапів. Спочатку розробляється проект, уточнюються тематика і цілі. Наприклад, це може бути сайт -візитка. Вартість такого варіанту буде в рази нижча із-за простоти і малої функціональності. Якщо ж говорити про часові проміжки, то залежно від складності може піти від пари днів до декількох тижнів. На створення ж складного порталу зазвичай іде до одного місяця. Природно, що підрахунок кошторису також входить в початкові етапи проекту.

Окремо потрібно розповісти про використання різноманітних мов програмування. Досі професіонали воліють PHP, але не гребують і додатковими інструментами, тим же Java. Зазвичай програмний комплекс складається з 3 – 5 дистрибутивів.

Багато людей віддають перевагу більш простому і дешевому способу, а саме використовують готовий шаблон. Ось тільки у такого варіанту є маса недоліків. По-перше, це низька стабільність роботи. По-друге, малий функціонал. По-третє, шаблон сильно обмежує власника у доступних інструментах. Простіше кажучи, таке рішення ні до чого не призводить, окрім як до збиткової трати часу. Сучасний світ цифрових технологій дуже швидко розвивається, і конкуренція зростає, мов на дріжджах. Сайт же є обличчям компанії, візитною карткою, що виконує рекламні, інформаційні, продажні функції.

Після того як майданчик створено, його потрібно наповнити картинками, відео, текстами. Від контенту залежить дуже багато. Це і відвідуваність ресурсу, і реакція майбутніх клієнтів на фірму. Тому SEO-аудит в сучасних ринкових умовах просто необхідний. Дана процедура допомагає вже на ранніх етапах реєстрації в пошукових системах визначити основні недоліки як графічного двигунця, так і смислової складової. Природно, що дизайн також не залишається без уваги досвідченого аудитора.

Коли база створена, необхідно просувати сайт. Тут є безліч способів, починаючи від оптимізації текстів і закінчуючи контекстною рекламою на інших ресурсах. Відмінною веб-студією, яка здатна виконати весь спектр робіт є InСlouds. Тут працюють справжні професіонали з багаторічною практикою і відповідальним підходом до справи. Детальніше про компанію можна дізнатися за посиланням http://www.inclouds.ru/. При бажанні є можливість переглянути портфоліо готових робіт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button