Технології

Яким буде світ через 100 років?

Як житимуть наші діти і внуки, передбачив американський професор Мічіо Каку. Він вважає, що вже до 2030 року в світі з’явиться новий тип контактних лінз – вони будуть здатні виходити в Інтернет. Над прототипом такого пристрою вже працює професор Бабак Парвіз з Університету Вашингтона.

1-28-01-2015-600-338 (2)

У вільному продажу повинні з’явитися також різні «запчастини» для людських організмів. Сьогодні новітні біотехнології дозволяють вченим без особливих проблем «вирощувати» в лабораторних умовах нові хрящі, носи, вуха, кровоносні судини, серцеві клапани, сечові міхури і т.д. На губкоподібній пластиковій основі висіваються стовбурові клітини з ДНК пацієнта. Коли цим клітинам добавляється каталізатор, вони починають дуже швидко рости і розмножуватися. Так з’являються спочатку живі тканини, а потім і цілі органи.

Читайте також: Фірма IDC озвучила 10 прогнозів зі світу технологій на 2015 рік

Кажуть, що вже через 20 років суспільство опанує можливостями телепатії. Сьогодні вчені вже можуть імплантувати в мозок паралізованим спеціальні мікросхеми, за допомогою яких ті можуть тільки лише за допомогою сили керувати комп’ютерами, писати електронні листи, грати у відеоігри і користуватися веб-браузерами. Інженери з японської компанії Honda вже навчилися створювати роботів, які управляються пацієнтами силою думки.

[ads2] До 2070 вчені планують повернути до життя багатьох представників фауни. За зразками ДНК, взятих через 25 років після загибелі тварини, вчені змогли клонувати її в Бразилії. Геном неандертальця вже розшифровано. І в наукових колах всерйоз говорять про можливе відродження цього виду людини. Навіщо це дослідникам, правда, абсолютно незрозуміло, але людська цікавість воістину безмірна.

Але що поза всяких сумнівів вчені будуть розвивати, так це технології, які дозволять в майбутньому уповільнити наше старіння. Відповідні експерименти вже проводять на комах і деяких тваринах. Виявляється, 30% -е продовження життя дуже просто: достатньо на 30% знизити споживання калорій середнім американцем або європейцем. У майбутньому ж продовжувати життя можна буде сотнею технологічних способів.

Але найцікавіше, що до 2100 року у світі з’являться технології «програмованої матерії». Всі пам’ятають «Термінатор-2» і робота-вбивцю Т-1000. Ось приблизно про це і йдеться: у світі з’являться матеріали, форму яких зможуть програмувати комп’ютери. Вже створені мікрочіпи, розміром з шпилькову голівку, які без проблем можуть перегруповуватися під впливом електричних розрядів. Вони можуть приймати то форму аркуша паперу, то чашки, то тарілки.

Читайте також: Найбільш вражаючі передбачення екстрасенсів на 2015 рік

Впевнені також учені, що великого прогресу досягнуть і космічні технології. Уже через сто років ми зможемо на космічних кораблях літати до зірок, кажуть вони. Розпочнеться все з мікрокомп’ютерів «розміром з ніготь», які можна буде мільйонами розсилати по всьому космосу. Вони будуть переміщатися в просторі зі швидкістю, близькою до швидкості світла. Будуть шукати позаземний розум і передавати йому послання від землян, досліджувати простір. Потім до колонізації зоряних світів приступлять люди.

Приблизно через сто років людство остаточно переможе рак. Достеменно відомо, що попередити хворобу і знищити її можна тільки на ранніх стадіях. У майбутньому в наші унітази будуть вбудовувати ДНК-чіпи, які зможуть виявляти пухлини на початковому етапі. Потім в організми будуть запускати «чистильників» – спеціальні нано-комп’ютери, які стануть чистити організм від ракових клітин.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button