Технології

Чого слід очікувати від iPhone 6

Не так багато часу залишилося до презентації нової версії iPhone 6. Apple представить одразу два варіанти пристрою з різними варіантами дисплеїв: на 4.7 і 5.5 дюймів. Значний розмір двох пристроїв викликав у громадськості інтерес на рахунок того, наскільки два ґаджета будуть потужнішими ніж два попередні пристрої iPhone 5s і iPhone 5c. Оцінити особливості двох пристроїв користувачі змогли вже через 10 днів після їх презентації, купити смартфон iPhone 5c і 5s міг будь-хто в Європі чи США. Крім цього ґаджети були представлені і на сірих ринках де ціна Епл продукції нижче ніж в офіційних магазинах Apple. foto_cikavosti_05.09.2014-01_resized

Треба відзначити, що найчастіше, при виборі смартфона сучасний споживач звертає увагу на пристрій з великим дисплеєм. І цей нюанс грає одну з ключових ролей у виборі смартфона. Тому, коли мова заходить про айфон, то його дисплей, в порівнянні з флагманами Android виглядає просто мікроскопічним. І iPhone 6 із збільшеним дисплеєм – є найпопулярнішим серед користувачів побажанням.

Після численних чуток і думок вже всім зрозуміло, що шоста версія буде представлена двома моделями з різними дисплеями. Можливо, що перший з них Apple представить вже у вересні, а запуск старшої моделі буде перенесений на січень 2015 року. Перед анонсом кожної нової моделі користувачі завжди очікують що пристрій буде більш функціональніший, швидший від попереднього. Так було з iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s / 5с і подібні надії покладаються й на iPhone 6. Досить згадати iPhone 5s, в якому був використаний новий 64-бітний чип A7 який у декілька разів продуктивніший ніж процесори 6 покоління, які були використані в iPhone 5 і iPhone 5c. І на даний момент процесор A7 є найпродуктивнішим з мобільних чіпів в Apple. A7 процесор дозволяє здійснювати до 10 кадрів в секунду, створювати відео в форматі 720р з швидкістю 120 кадрів в секунду.

Цілком імовірно, що в iPhone 6 використовуватимуться чіпи нового покоління, які також стануть кращими у своєму класі. Іншою характерною і очевидною річчю є більш потужна батарея. Адже якщо моделі будуть обладнані потужною продуктивною базою, то їх життєдіяльність повинна живитися від поліпшеної батареї, якої вистачить більш ніж на 10 годин роботи. Поєднати два компонента разом досить складно, тому якщо Apple вдасться це реалізувати, і айфон зможе довше обходитися без підзарядки ніж Android смартфони, то це буде величезний успіх для американської компанії.

Однак, слід враховувати ще й той факт, що в iPhone 5s і iPhone 5c в порівнянні з iPhone 5 акумулятор був поліпшений лише незначно, що не цілком влаштовує користувачів цих пристроїв.

Інше важливе питання в нових айфонах – збільшений об’єм пам’яті. На прикладі деяких Android смартфонів, в яких реалізовано 128 Гб пам’яті з можливістю розширення microSD, Apple може надійти точно таким же чином з iPhone 6. Тим більше, що 128 Гб реалізовано в iPad Air. Не варто забувати і про камеру. Адже саме цей компонтент компанія покращує з виходом у світ кожної нової моделі. Так, iPhone 5s отримав матрицю із збільшеним сенсором на 15%, покращений 5 лінзовий об’єктив і LED-підсвітку. Знімки не втрачають своєї якості навіть у нічний час доби і це заслуга спалаху True Tone, яка автоматично налаштовує 1000 комбінацій відтінків, квітів.

А от чи стануть ґаджети вологозахищеними залишається тільки здогадуватися. Але якщо враховувати загальну тенденцію інших виробників, які випускають пристрої захищені від пилу і вологи, то і в цьому Apple постарається виділитися. Оцінити переваги нового iPhone 6 від попередніх моделей Apple можна буде вже цієї осені. Але якщо ви не бажаєте чекати і серйозно маєте намір перейти на iOS, то iPhone 5s або смартфон iphone 5C купити ви можете в інтернет-магазині Світ Ґаджетів.

Матеріал підготував Леденьов Євген спеціально для mirgadgetov.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button