Здоров'я

Антибактеріальне мило вбиває бактерії не краще звичайного

Якщо ви думаєте, що з допомогою антибактеріального мила для миття рук ви зможете краще захистити свою сім’ю від бактерій, що викликають інфекційні хвороби, то ви помиляєтеся. Нове дослідження вчених з Корейського університету показало, що антибактеріальне мило не може бути більш ефективним в частині зниження бактеріального забруднення при митті рук, ніж просте мило.

3089d306f359fd8f24e3306eec83d0c0

У дослідженні розглядається вплив триклозану – найбільш часто використовуваного активного інгредієнта в антисептичному милі – на бактерії у двох напрямках. По-перше, фахівці вивчили ефекти впливу бактерицидного триклозану в милі проти 20 штамів бактерій, а по-друге, порівняли здатність антибактеріального і неантибактериального мила видаляти бактерії з людських рук з допомогою 16 здорових дорослих добровольців.

Вчені відтворили умови миття рук, піддаючи бактерії впливу триклозану з концентрацією 0,3% і звичайного мила протягом 20 секунд при 22 градусах Цельсія (при кімнатній температурі) і 40 градусах Цельсія (при теплій температурі). Результати показали, що немає жодної суттєвої різниці між ефектами звичайного мила і антибактеріального мила при використанні в умовах «реального життя».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button