Різні цікавинки

Який сайт потрібен для бізнесу

foto_cikavosti_19.06.2014-01_resizedТипи веб сайтів

Такого поняття, як звичайний сайт не існує. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з основними типами сайтів:

Сайти-візитки
Це сайт початкового рівня. Складається, як правило, з 3-5 сторінок з мінімальним функціоналом. Містить більш-менш детальну інформацію про компанію та послуги, що вона надає, а також форму замовлення, відгуки. Такі сайти мають статичні сторінки і не призначені для оновлення. Вартість создание и продвижение сайтов такого типу відносно невелика.

Промо-ресурси
Створюються для реклами окремого бренду, продукту або послуги. Відрізняється стильним дизайном і унікальними системами навігації. Головні якості такого сайту – барвистість, оригінальність і запам’ятовуваність. Зазвичай виготовляються з використанням flash-анімації. Вартість створення сайту висока.

Інформаційні ресурси
Застосовуються мережевими засобами інформації, містять велику кількість інформації і потужну систему управління вмістом з можливістю одночасного заповнення інформацією від великої кількості людей, можливістю гнучко змінювати структуру сайту і додавати, прибирати нові розділи, сторінки.

Корпоративні ресурси
Найбільш зручний для бізнесу вид сайтів. Служить цілям залучення й утримання клієнтів. Досить повно інформує відвідувачів про послуги і продуктах. Включають в себе потужні програмні засоби керування вмістом і засоби для спілкування з клієнтами. Розробка корпоративного сайту завжди робиться під конкретного замовника, тут не буває типових рішень.

Корпоративні медіа-ресурси
Об’єднують переваги корпоративних ресурсів та інформаційних порталів. Фактично, являють собою корпоративні інтернет-видання, які інформують співробітників і клієнтів про повсякденне життя компанії.

Інтернет-магазини
Це сайти, які містять описи товарів та інструменти для автоматизованого замовлення товарів через інтернет. Дозволяють значно економити на виданні паперових довідників і оперативно проводити оновлення товару, а також відстежувати його на складах компанії в режимі реального часу, у разі інтеграції сайту зі складськими програмами.

Мережеві щоденники або блоги
Це сайти, на яких статті розміщуються у зворотному хронологічному порядку у вигляді стрічки новин. Блоги є одним з модних явищ сьогодення і в рівній частці використовуються як компаніями, так і звичайними людьми.

Комьюнітіутворюючі ресурси
Це сайти, які володіють засобами і можливістю для формування спільнот людей за інтересами. До них можна віднести форуми та соціальні мережі. Співтовариства значно підвищують привабливість сайтів.

Крім цього, можна гнучко комбінувати структуру сайту, створюючи, таким чином, щось нове, унікальне. На жаль, або щастя, стандартів у галузі сайтобудування практично не існує.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button