Різні цікавинки

Де купити якісне моторне масло?

neste_city_pro_ll_5w30Моторне масло Neste Oil 5W30 добре відоме у всьому світі і дуже популярне в Європі, особливо в Північній, як економічне масло брендової якості за прийнятною ціною. Придбати це масло можна у офіційного дилера – в київському Інтернет-магазині http://motornoe-maslo.com.ua/neste/5w30.html онлайн, і отримати там же або ж замовити доставку за будь-якою адресою в Україні.

Чому масло 5W30 від Neste Oil охоче використовується економними, але вимогливими європейцями та, звичайно ж, не менш економними українцями?

Варто почати розповідь з виробника – фірми Neste Oil. І тут ми, якщо не сплутаємо фінську Neste зі швейцарською Nestle, одразу дізнаємося чимало цікавого. Наприклад, те, що Neste Oil на 50,1% належить уряду Фінляндії. Чи те, що Neste Oil є виробником таких продуктів нафтопереробки та нафтохімії, як бензин, дизельне паливо, мазут, розчинники, LPG, суднове дизпаливо, розчинники тощо. А головне – ця фірма є одним з 5 провідних світових виробників такого продукту, як базове масло VHVI (Very High Viscosity Index — базові масла з надвисоким індексом в’язкості), іншими словами – високотехнолічної основи для виробництва моторних масел.

Отже, багато відомих виробників випускають свої моторні масла, використовуючи базове масло з Фінляндії і додаючи до нього присадки тощо. До речі, Neste – єдиний європейський виробник моторних масел, який використовує власні компоненти, важливі переваги яких – висока фізико-хімічна сумісність, технологічність, – звідки випливає висока стабільність параметрів та тривалий строк експлуатації. За сукупністю параметрів вони перевищують вимоги класифікацій API CI-4, CJ-4, SM; ACEA E-7, A3/B3, A3/B4, C3. Отже, ця продукція з Фінляндії фактично демонструє еталонну галузеву якість.

Потрібно нагадати також про вкрай високі вимоги фінів до екологічності виробництв і до збереження навколишнього середовища взагалі. Промовистий факт – перший в Європі завод по виробництву біодизелю належить Neste! Така політика також впливає на якість всієї продукції, адже екологічні високі технології, прецизійний моніторинг виробництва, замкнуті цикли дозволяють мати найвищу стабільність параметрів продукції та її точну відповідність стандартам. Звичайно, коли потрібно купить масло для авто, навіть найкраще, питання ціни в наш час є дуже важливим, скільки б не повторювати мантри про те, що якісне масло знизить вартість експлуатації та сервісу автомобіля.

При всіх, без перебільшення, еталонних орієнтирах якості, Neste Oil 5W30 має цілком прийнятну ціну. Чому? Це політика фірми. Neste Oil входить в число ста найбільш фінансово стійких та соціально і екологічно відповідальних компаній в світі (згідно з рейтингом Global 100). Крім того, близкість до джерел нафти в Норвегії, власний повний цикл виробництва всіх компонентів і власний флот для перевезення нафти і нафтопродуктів також позитивно впливають на ціну продукції в сторону її прийнятності для кінцевого споживача.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button