Ґаджети

Essential Phone: смартфон з жахливою камерою і завищеною ціною

Нам поки не вдалося покористуватися Essential Phone PH-1, проте наш колега з gizmodo Сем Резерфорд вже протестував пристрій і поділився своєю думкою. Ми, в свою чергу, хочемо донести до наших читачів точку зору Сема – автора статті.

Сем відзначив приємну зовнішність PH-1 і процитував головного редактора Gizmodo Келлі Бурдета:

«Я погрався з Essential Phone близько трьох хвилин і не був вражений, однак потім я дістав свій iPhone 7 і подумав: що це за шматок лайна?»

Колега відзначає високу яскравість дисплея PH-1, одночасно з цим називає його недостатньо барвистим, чорний колір, на думку Сема, недостатньо глибокий. Під час перегляду відеороликів по периметру відео залишаються чорні області. Тобто компанія на практиці не використовує можливості нестандартного співвідношення дисплея 19:10, в той час як LG G6 і S8 адаптують контент автоматично, в тому числі у випадках, коли мова заходить про відеоролики.

Essential Phone не має 3,5-мм роз’єму, немає підтримки microSD-карт, немає бездротової зарядки, немає пиловологозахисту. Резерфорд зазначає слабку якість основного динаміка і м’якість металу: навіть при невеликому падінні нібито титановий корпус може отримати вм’ятину.

З плюсів Essential Phone варто відзначити його автономність. У тесті акумулятора S8 зумів протриматися 9 годин 12 хвилин, тоді як Essential Phone 9 годин 39 хвилин.

Головним недоліком Сем називає камеру Essential. При хорошому освітленні фотографії виходять непогані, проте вони помітно гірше тих, що зроблені на Galaxy S8. Крім того, досить складно отримати хороший кадр. Наприклад, нижче представлені дві фотографії, різниця в часі між якими не перевищує декількох секунд, проте в одному випадку ми маємо непоганий результат, в іншому – розмите фото і шуми.

«Навіть у рідких випадках, коли кадр виходить гарним, фотографії на PH-1 все одно гірше тих, що зроблені на смартфони в аналогічному ціновому сегменті», — заявив Сем.

Essential обладнаний подвійною 13-Мп камерою, але тут немає портретного режиму з розмиттям фону, немає оптичного зума, немає ручного режиму, немає фільтрів і режимів зйомки, а при повторному відкритті додатка камери вам доведеться кожен раз активувати HDR, тому що смартфон не запам’ятовує попередні надбудови користувача.

Складний і сам процес фотографування. Сему доводилося по кілька разів натискати на кнопку, щоб отримати кадр, часто відображалося на екрані повідомлення про помилку з проханням повторити дію.

Таким чином, якщо Сем прав, варто почекати з покупкою Essential і вибрати що-небудь більш раціональне. До речі, вартість Essential Phone становить 700 доларів.

За матеріалами gizmodo

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button