Наука

Якою буде в’язниця майбутнього: терміни скоротять до кількох хвилин

У своєму новому дослідженні він виклав ідею в'язниці, де ув'язнені зможуть відбути покарання за лічені хвилини замість звичних тривалих термінів.

Вчений представив концепцію в’язниці майбутнього, яка дасть змогу скорочувати терміни ув’язнення до хвилин, а не до років чи десятиліть.

Проєкт, який назвали Cogniify, передбачає перенесення синтетичних спогадів про скоєний злочин у мозок ув’язненого. Ці спогади передаватимуться з точки зору жертви. Концепція була розроблена Хашемом Аль-Гайлі і, за його словами, забезпечить довгостроковий терапевтичний ефект, роблячи спогади постійними.

На думку автора, у майбутньому Cogniify зможе створювати і впроваджувати штучні спогади безпосередньо в мозок ув’язненого.

Ці деталізовані та реалістичні спогади генеруватимуться в реальному часі з використанням контенту, створеного штучним інтелектом. Реабілітація триватиме лише кілька хвилин, але для злочинця вона відчуватиметься як роки. Автор проєкту підкреслює, що реабілітація буде індивідуалізована залежно від тяжкості злочину і вироку. Спогади можуть бути налаштовані під потреби реабілітації кожного ув’язненого.

Система включатиме пристрій, що нагадує віртуальну реальність, який відображає сцени злочину, створені ШІ, у поєднанні з мозковим імплантатом, що викликає емоційні стани, як-от каяття і жаль – почуття, які деякі люди відчувають природним чином.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button