Всесвіт

Японські астрономи виявили новий об’єкт в поясі Койпера

Японські вчені, які представляють Національну астрономічну обсерваторію, використовуючи 2 аматорських телескопи, розташованих на даху школи на острові Міяко, виявили унікальну знахідку. Річ у тому, що в поясі Койпера їм вдалося помітити незвичайний об’єкт радіусом близько 1,5 кілометра. Підсумки спостережень з’явилися на сторінках видання Nature.

Варто нагадати, що поясом Койпера вважають мало дослідженою областю за межами Нептуна. Район містить в собі матеріали, що залишилися в результаті формування Сонячної системи, і повинен містити як мінімум 1000 об’єктів радіусом у 100 кілометрів. Один з них, астероїд Ультіма Туле, вивчається зондом New Horizons.

Крім того, вищезгадана комета стала найбільш далекою, до якої вдавалося добиратися рукотворним об’єктам. Втім, вчені помітили ще один цікавий об’єкт, зробивши безліч знімків завдяки двом аматорським астрографам Rowe — Ackermann і Schmidt. Після перевірки кривих блиску сусідніх світил, вчені зробили висновок, що це дійсно космічне тіло в поясі Койпера.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button