Різні цікавинки

Ярослава Красильникова удостоїлася престижної нагороди

Ярослава Красильникова, яка встигла підкорити серця багатьох шанувальників, удостоїлася нагороди за цікаву інтерпретацію популярного хіта 90-х.

25-04-15-foto-600x338-1

Зірці українського шоу-бізнесу Ярославі Красильниковій, яка виступає під псевдонімом Ярослава, була присуджена нагорода в інтернаціональній і одній з найпрестижніших премій «Пісня року». Композиція, яка так сподобалася тим, хто голосував, — це кавер-версія на пісню 90-их років «Ти зроблена з вогню».

Оригінальна мелодія відома і поколінню за тридцять, і більше молодому. А варіант, придуманий Ярославою Красильниковою і виконаний співачкою разом з групою Авіатор, виявився не менш популярним. Він сподобався навіть її авторам Вадиму Усланову і Карену Кавалеряну, що пообіцяли пісні величезний фурор і залишилися задоволені інтерпретацією Ярослави Красильникової.

Ярослава Красильникова «Небо в долонях»

«Ти зроблена з вогню» — це перша робота співачки в такому стилі, як і співпраця з чоловічим бендом «Авіатор». І хлопці з групи, і сама Ярослава Красильникова залишилися задоволені співпрацею і престижною нагородою. Нагадуємо, премію «Пісня року» можна подивитися на телевізійному каналі Інтер, адже вона транслюється з перших чисел грудня.

Вишуканої статуетки, дизайн якої був придуманий спеціально для такої премії, удостоїлися багато молоді виконавці: Віталій Козловський, Макс Барських, співачка Alyosha. 16 число грудня же стало важливою датою для Ярослави Красильникової і «Авіатора», адже саме в цей день їм і була вручена нагорода.

Для співачки така премія дуже важлива, адже за пісню голосували незалежні експерти — самі слухачі. Але вона не єдина в арсеналі, оскільки Ярослава Красильникова вже удостоювалася ідентичної статуетки в 2013-му році за композицію зі свого репертуару «Небо в долонях», авторами якої була Діана Гольде і Артур Железняк. На пісню також було знято відео, популярне і улюблене серед шанувальників.

Співачка поділилася своїми враженнями від другої за рахунком перемоги на «Пісні року», подякувавши всім, хто її підтримував. За її словами, така нагорода цілком заслужена, адже для досягнення такого результату вона працювала, вкладаючи в свої пісні душу.

Будемо сподіватися, що такий прорив у творчості Ярослави (Ярослава Красильникова) не останній, і ми ще не один раз зможемо насолодитися плодами її працьовитості. Від душі бажаємо співачці ще більших творчих і життєвих успіхів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть