Різні цікавинки

Адаптація сайтів під мобільні пристрої

adaptive_before_250Інтернет вже давно став частиною мобільного світу. На даний момент всі оператори пропонують своїм абонентам вигідні пакети, які дають можливість без особливих складнощів займатися інтернет – серфінгом. Але що таке мобільний сайт для власників компаній і фірм? Відповідь на це питання нам може дати – просування сайтів. Для того щоб ресурс був популярним він в першу чергу повинен бути зручний і корисний для читачів. Адаптация сайта под мобильные устройства дає можливість власникам веб-майданчика простіше, лаконічніше, а головне, більш ефективно доносити інформацію до кінцевого споживача.

За гіперпосиланням, що знаходиться зверху, можна пройти на сторіночку, яка повністю присвячена особливостям оптимізації сайту під мобільну платформу. Викладений матеріал має чітку структуру, є картинки і детальні пояснення. Також тішить і те, що це не просто вода. А конкретні дані та інструкції по тому, який шлях найкраще вибрати. Наприклад, можна створити окремий мобільний сайт, встановити адаптивний дизайн або ж динамічну підстановку. У кожного з даних методів є свої плюси і мінуси. На сайті aweb.ua можна детально дізнатися про кожного з них. Також порівняти відображення вашого сайту на різних пристроях.

Чесно кажучи, був приємно здивований як змістом самої статті, так і всього ресурсу. Дані викладені лаконічно, стисло і по справі. Окрему увагу приділено технічній стороні питання, що найбільше радує. Також є поради, який саме варіант буде оптимальний у тих чи інших умовах.

Не можна не згадати і про те, що на ресурсі «Авеб» є маса корисних статей, які допоможуть кожному веб -майстру у просуванні його майданчика. Багато цікавої інформації про інструменти аналітики та аналізу. Що таке UTM – мітки розповідається особливо докладно. Мало того, є внутрішні посилання на цікаві ресурси, таблиці та інші матеріали, які дійсно корисні. Якщо хтось зацікавився UTM -мітками ось посилання на саму статтю aweb.ua/seo-blog/utm-metki-sovety-po-ispolzovaniyu/.

Загалом, відчуття від ресурсу тільки позитивні. Всі статті написані з мінімумом води на простій і зрозумілій мові. Багато уваги приділено програмним деталей та нюансів. Усього за пару кліків тут можна знайти безліч корисної інформації, і при цьому зберегти свій час. Підтвердженням ж високого професіоналізму компанії є показники самого сайту – стабільна робота, якісні тексти, чудове оформлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button