Людина

Учені назвали 5 причин, чому секс після 60 років важливий для здоров’я

Більшість людей вважають, що секс після 60 років практично неможливий для людини. Британські вчені з Національного інституту старіння спростували це, назвавши 5 причин, чому статевий акт в літньому віці є корисним для здоров’я.

Вчені акцентували увагу на тому, що інтимний зв’язок в літньому віці переходить на спілкування зі своєю другою половинкою. Крім того, представники Національного інституту старіння вважають важливим жінкам відчувати оргазм. Луїза Ньюсом з лікарні Парквей в Бірмінгемі підкреслила, що у жінок завдяки оргазму зменшується ризик інсульту приблизно на 30%. Крім того, пари, що займаються сексом після 60 років, краще себе почувають, а також можуть фізично вправлятися набагато активніше за своїх однолітків без статевого життя.

Медики попереджають, що сам секс після 60 небезпечний для здоров’я, тому раптово відчувати оргазм не варто. Щоб підтримувати стабільним своє самопочуття, треба відчувати оргазм хоча б два рази на місяць. Вчені уточнили, що результати дослідження показують важливість сексу і для лікування від грипу. З’ясувалося, що пацієнти на 15% рідше хворіють, якщо ведуть активне статеве життя. Тому фахівці рекомендують радувати свою другу половинку інтимною близькістю кілька разів на місяць.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button