Авто

Вчені: Вихлопні гази мотоциклів і квадроциклів дуже токсичні

Вчені попереджають про токсичність вихлопних газів мотоциклів, скутерів та квадроциклів. В Азії та Африці зростає популярність подібного транспорту, тому негативний ефект буде наростати.


Токсичні продукти, що не розпалися в результаті процесу внутрішнього згоряння в двигунах мотоциклів і квадроциклів, можуть серйозно вплинути на екологію. Дослідники з Далекосхідного Федерального університету заявили, що основна небезпека даного транспорту полягає у великій концентрації викидів твердих частинок. Вони складаються з поліароматичних вуглеводнів, їх розмір менше 10 мікроміліметрів. Дані компоненти є найбільш шкідливими для людини і навколишнього середовища.

При вивченні вихлопів 44 одиниць транспорту, що оснащені різними типами двигунів і паливними системами, науковці підвели підсумки роботи. Було визначено, що мотоциклетні двигуни обійшли по викидах дизельні.

Дрібнодисперсні шкідливі частинки знаходяться в повітрі у зваженому стані у вигляді стійких аерозольних домішок. Вони не розчиняються у воді і практично не переробляються мікроорганізмами, відзначають фахівці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button