Здоров'я

Фахівці розробили вакцину від високого тиску

Вакцина, яка знижує кров’яний тиск на термін до шести місяців, може означати кінець щоденного прийому таблеток при гіпертонії, кажуть експерти. За словами японських учених, що розробили цю вакцину, простої ін’єкції буде достатньо, щоб контролювати артеріальний тиск протягом тривалого періоду, тобто пацієнтам більше не потрібно буде турбуватися про щоденне лікування.

c738325e44c45f7a00343b0e6361e26d

Високий кров’яний тиск, як відомо, значно підвищує ризик виникнення інсультів, інфарктів та хвороби нирок. Медикаменти, які знижує кров’яний тиск, широко доступні, але багато з пацієнтів забувають приймати їх щодня або не бачать в цьому необхідності, так як гіпертонія ніяк не проявляється зовні. Також деякі люди змушені приймати два або більше різних препаратів для зниження кров’яного тиску до безпечного рівня. Тепер команда вчених з Японії зробила прорив, який може суттєво полегшити лікування гіпертонії.

Читайте також: 

Фахівці виявили, що ін’єкції вакцини щурам значно знижують артеріальний тиск протягом шести місяців, зменшуючи пошкодження серця і кровоносних судин. За словами експертів, отримані результати можуть бути застосовані і до людей.

Вчені відзначають, що потенціал вакцини для гіпертонії пропонує інноваційне лікування, яке могло б бути дуже ефективним для контролю за дотриманням терапії, яка є однією з основних проблем в управлінні гіпертонією.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button