Екологія

Українські виробники створили екологічний пральний порошок

Українські виробники створили екологічний пральний порошок, який прои?шов відповідну сертифікацію та позначений спеціальним екологічним маркуванням.

Про максимально безпечний засіб для прання розповіли Всеукраїнська громадська організація «Жива планета», передає ecopolitic.com.ua.

Вітчизняні виробники пропонують засоби, що відповідають критеріям європейських екологічних стандартів та мають високу мийну здатність при мінімальних впливах на здоров’я людини та довкілля. Серед них TM Alles GUT! виробництва ТОВ “Кловін Україна”, що підтверджено екологічним сертифікатом №UA.08.002.418.

Зазначені компанії виготовляють еко-гелі та рідкі засоби для делікатного прання, а також універсальний і дитячий пральні порошки. Їхні мийні засоби не містять фосфатів, фосфонатів, хлору та інших небезпечних речовин, згідно з вимогами критеріїв екологічного стандарту, але показник біологічного розкладу сягає більш ніж 86%. Виробництво спрамовано на зменшення загальноі? токсичності, поліпшення ефективності застосування, енергоефективності технологічного процесу виробництва, зменшення відходів виробництва та споживання, зниження негативного впливу на водні екосистеми.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про поетапне обмеження вмісту фосфатів та інших сполук фосфору у мийних засобах.

Пральні засоби нерідко можуть містити небезпечні хімічні речовини як для людини, так і для довкілля. До їх складу можуть включатися канцерогени, алергени, руйнівники ендокринної системи та токсичні речовини.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button