Земля

Українські зоозахисники розповіли, як дельфіни божеволіють у дельфінаріях

Дельфіни, які довгий час живуть в неволі, через жорстокі умови утримання у дельфінаріях втрачають глузд. Про це написали у Facebook захисники ГО UAnimals.

За словами зоозахисників, тваринам завдають психологічних страждань уже під час вилову та транспортування.

“Вилов тварин для дельфінаріїв – це не допомога хворим особинам, як часто переконують відвідувачів власники «бізнесу», а жорстоке полювання, у якому бере участь флотилія маленьких човнів. Екіпаж заганяє зграю дельфінів у затоки та бухти, після чого обирають дельфінів на продаж. Решту – вбивають. Обраних на продаж дельфінів грубо затягують у човни, при цьому їм можуть пошкоджувати плавники або ж завдавати інших травм”, – кажуть екоактивісти.

Після цього тварин транспортують до дельфінаріїв у малесеньких баках, контейнерах і вольєрах. Десятки тварин під час такого перевезення гинуть від перебування у неналежних умовах.

Уже на місці на дельфінів чекає ще одне випробування – перехід на харчування мертвою рибою. Таке харчування для них невластиве.

Для того, щоб змусити дельфіна виконувати трюки в воді, його жорстоко муштрують та б’ють. Більшість тварин, які потрапили до дельфінаріїв, не помирають власною смертю.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button