Екологія

Український стартап представив вантажний електромобіль вартістю $16 тис.

Український автомобільний стартап Coolon Motors представив свій перший електричний малотоннажний вантажний автомобіль. Авто поєднує в собі доступну ціну з низькою вартістю експлуатації.

CoolOn – електромобіль, побудований на модульній платформі, що дозволяє встановлювати різні модифікації кузова. При замовленні можна вибрати довжину кузова, потужність двигуна та додатково встановити повний привід.

Найпотужніший двигун має 163 к. с., він здатний розігнати електрокар до швидкості 90 км/год. Автомобіль може проїхати 300 км без підзарядки. Цього запасу ходу вдосталь для міських доставок невеликих вантажів.

Компанія Coolon Motors вже відкрила попереднє замовлення на електрокари. Поки що планується випустити серію з 2 тисяч автомобілів CoolOn. Для того, щоб почати більш серйозне виробництво, стартапу потрібно зібрати $50 млн інвестицій – тоді можна буде вийти на обсяги виробництва до 20 тис. авто на рік.

Закордонні експерти залишилися у захваті від відмінної ергономіки, технологічної простоти та економічності інноваційного українського транспортного засобу. У базовій комплектації електрокар CoolOn обійдеться покупцеві всього в $16 тис.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button