Відео

За останні 10 років вбито 70 % слонів у Центральній Африці

Пелена з диму та попелу над Національним парком Найробі в суботу пояснювалася не простою природною пожежею. На очах очільників африканських держав горіли слонячі бивні, роги носорогів, шкури диких тварин загальною вартістю 172 млн доларів. Нечувано дороге багаття особисто підпалив президент Кенії Ухуру Кеніата.

Подія стала найбільш значною акцією проти браконьєрства в регіоні і найбільшим спалюванням нелегальних мисливських трофеїв за всю історію.

Президент Кенії Ухуру Кеніата сказав присутнім: «За останні 10 років ми втратили 70 % слонів в Центральній Африці. Слон — легендарний символ нашої країни. Якщо ми не вживемо заходів зараз, ми ризикуємо втратити цю чудову тварину».

Службі охорони диких тварин Кенії знадобилося 10 днів, щоб побудувати крематорій для 105 тонн слонової кістки, 1,35 тонни рогів носорогів, шкур екзотичних тварин, сандалового дерева і лікувальної кори. Захід став четвертим за рахунком в Кенії з 1989 року. Ідея замислювалася як засіб протистояти браконьєрству.

Слони перебувають під серйозною загрозою. Кожні 15 хвилин слона вбивають через бивні. У минулому році в Африці вбили 1338 носорогів — рекордна цифра за всю історію і шостий раз поспіль, коли кількість нелегально убитих носорогів збільшується.

Кнопка «Наверх»
Закрыть