Відео

Місяць може всіх нас вбити

Місяць, нешкідливий супутник нашої планети, є потенційним серійним вбивцею, і в разі чого в його список потрапить все живе. Для умертвіння всіх і кожного йому не потрібно нічого робити, достатньо лише просто опинитися ближче до самої Землі.

Місяць може всіхнас вбити

Звичайно, за нинішніх обставин це абсолютно неможливо, та масове вбивство буде не щосекундні, а суттєво розтягнутим у часі. Не будемо заглиблюватися в подробиці всього цього. Давайте краще подивимося, як красиво виглядало б наше небо, якби Місяць був на відстані всього лише 420 кілометрів від Землі (зараз його від нас відділяє майже 385 тисяч кілометрів). Цикл йогр обертання навколо планети скоротився б до 130 хвилин, і в певні моменти він би собою закривав практично все небо.

[youtube]oBDZtt0vWD8[/youtube]

Виглядає це красиво, от тільки за цю красу нам доведеться розплатитися зникненням води та атмосфери. Так що краса вбиває, іцьому іще одне підтвердження. На щастя, нічого такого на найближчі сотні тисяч років не заплановано.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Що за нісенітниця? Місяць віддаляється від землі, завдяки припливам. Він ніколи не буде загрожувати Землі. Швидше, нам загрожує його втрата через сотні мільйнів років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button