Всесвіт

“Загине все живе”: До Землі з центру Всесвіту прямує “промінь смерті”

Астрономи змогли зафіксувати “промінь смерті”, що наближається до Землі з центру Всесвіту. На їхню думку, якщо він досягне планети, загине все живе.

"Погибнет всё живое": К Земле из центра Вселенной направляется "луч смерти"

Не так давно астрономи зафіксували унікальне явище – злиття двох нейтронних зірок. Для цього вони скористалися радіотелескопом National Science Foundation. Вперше в історії науки вдалося спостерігати цей процес і стежити за його етапами. У результаті вчені помітили електромагнітні і гравітаційні хвилі, а також радіохвилі, гамма та рентгенівські промені. Всі вони об’єдналися в один пучок і тепер летять в напрямку Землі. Це явище отримало назву “промінь смерті”.

За словами фахівців, таке найменування не безпідставне. Якщо заряд, що має колосальну енергію, досягне Блакитної планети, на ній, імовірно, станеться катастрофа і 95% всіх живих істот загинуть за короткий період. Щось подібне могло статися 250 мільйонів років тому, в часи Масового пермського вимирання.

Поки науковці не можуть оцінити, наскільки велика загроза. Зараз ведуться підрахунки і встановлюється ступінь наявного ризику. Трохи пізніше вони оголосять, коли “промінь смерті” з’явиться в межах Чумацького Шляху і наскільки близько опиниться Земля до його траєкторії прямування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button