Всесвіт

Вчений: Життя на Марсі є єдиною надією людства

Вчений зробив заяву, що єдиною надією людства є життя на Марсі. Інформацією поділилося зарубіжне видання Daily Star.

Ученый: Жизнь на Марсе является единственной надеждой человечества

За словами Стівена Петранека, людей чекає повне зникнення на Землі з будь-якої причини, або удар великого астероїда, або ядерна зима, створена в результаті потужного виверження вулкана. У зв’язку з цим єдиною надією є переселення на Марс в якості відправної точки.

«Врешті-решт наше Сонце, яке знаходиться на півдорозі свого життя, почне розширюватися, і воно буде поглинати або вибивати Землю зі своєї орбіти. Тому, щоб не бути останніми нашого роду, людство повинно знайти інше місце для існування. Марс – це практично середовище для людей, щоб звикнути до місць життя, менш гостинного, ніж Земля», – зазначає дослідник.

Дослідник упевнений, водночас подорож на Марс є «фактором затримки», ніж постійним рішенням прийдешньої загибелі, що пов’язана з активністю Світила. Підкорення Червоної планети буде частиною програми освоєння космосу. Зрештою будуть знайдені й інші планети, придатні для життєдіяльності людей. Наприклад, найближча сусідня зірка червоний карлик Проксима Центавра знаходиться близько 4,244 світлових років від Сонця. Навіть на максимальній швидкості космонавтам знадобиться 54 роки, щоб дістатися до неї.

«І хоча Марс є набагато більш суворим середовищем для виживання, ніж Земля, є одна велика вигода, яка полягає в тому, що у нього тільки 38% тяжіння Землі, у зв’язку з чим, коли ви запускаєте ракету з Червоної планети, тоді для цього потрібно набагато менше палива і енергії. Якби дитина народилася зараз на Марсі, їй було б важко ходити по Землі, тому що їй не потрібні такі м’язи», – підсумував експерт.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button