Екологія

«Розумна» система освітлення дозволить дистанційно керувати вуличними ліхтарями

Перша інтелектуальна система управління міським освітленням на базі мобільних і хмарних технологій Philips CityTouch буде впроваджена в Лос-Анжелесі (США, штат Каліфорнія).

20-04-15-foto-600x398-1  Компанія Philips оснащує комплекс міського освітлення Лос-Анджелеса новітньою інтелектуальною системою управління Philips CityTouch на базі мобільних і хмарних технологій. Лос-Анжелес стане першим містом в світі, що використовують нове покоління цього рішення, а проект стане найбільшим в історії інтелектуального міського освітлення від голландського виробника.

Перший етап роботи планується завершити вже до кінця квітня поточного року — в єдину систему будуть об’єднані 15 000 рішень по всьому місту. На сьогоднішній день в Лос-Анжелесі встановлено в загальній складності 250 000 вуличних світильників, з них 110 тисяч світлодіодні. Саме вони будуть повністю підключені до головного вузла управління Philips CityTouch до кінця червня 2016, завдяки чому споживання електроенергії містом значно зменшиться, буде забезпечено найвищу якість освітлення, а витрати на обслуговування LED-світильників знизяться на 20%. Крім цього, технологія значно допоможе в реалізації амбітної програми Great Streets мера Еріка Гарсетті з підвищення комфортності та безпеки міських вулиць для пішоходів.

За допомогою Philips CityTouch влади Лос-Анджелеса зможуть дистанційно керувати вуличними ліхтарями, стежити за споживанням електроенергії і станом кожного джерела світла. Через мобільний чіп, вбудований в кожен світильник, вуличні ліхтарі миттєво ідентифікують мережу і розпізнають себе всередині неї. Такий «Plug & Play» підхід (технологія, що дозволяє швидко ідентифікувати і конфігурувати пристрої в системі) не тільки знижує вартість програмування кожного світильника, а й зменшує час введення в експлуатацію з кількох днів до кількох хвилин. «Розумна» система оперативно повідомляє про виникаючі помилки і істотно скорочує час усунення несправностей. Крім того, всією системою можна керувати віддалено через будь-який веб-браузер.

Читайте також: Вуличне освітлення з допомогою… рослин (відео)

На вулицях Лос-Анджелеса встановлено більше світлодіодних рішень, ніж в будь-якому іншому місті Америки. Загальна протяжність вулиць міста складає 12 000 кілометров. Ми шукали рішення, яке дозволило б віддалено в режимі реального часу управляти мережею і знати, скільки електроенергії споживає кожен окремий світильник. Більше того, така система повинна була бути проста в установці і досить універсальна, щоб ми могли адаптувати її під більш широкий спектр потреб «розумного міста». Ми протестували кілька систем і віддали перевагу Philips CityTouch. Її серйозну перевагу — відсутність необхідності додаткових інвестицій або серйозного втручання у вже існуючу інфраструктуру, — повідомив Ед Ебрахіміан (Ed Ebrahimian), директор Комітету Лос-Анджелеса з вуличного освітлення.

Philips CityTouch вже використовується в 31 країні світу. Новітнє покоління цієї системи дозволяє Комітету з вуличного освітлення Лос-Анжлеса отримувати цілісну картину, включаючи наявність візуалізованих карт, графіків і діаграм. Поєднання LED-технології та системи управління допомагає Комітетові ефективніше використовувати ресурси, а жителі міста можуть насолоджуватися більш безпечними і світлими вулицями.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть