Здоров'я

Заняття сексом можуть спровокувати розвиток головного болю у представників сильної статі

Згідно інформації, наданої провідними науковцями з Великобританії, їм вдалося реалізувати унікальний експеримент.

1-09-03-2015-600-337

Повідомляється, що в ході здійснення наукового проекту, фахівці зробили несподіване відкриття. Підсумки клінічних випробувань показали, що заняття сексом можуть викликати головні болі у чоловіків. Як заявили автори дослідження, під час проведення дослідження, вчені вивчали вплив інтимних зв’язків на психологічне, фізичне та емоційне здоров’я людей.

При цьому, медики зафіксували, що представники сильної статі, які мають сексуальні контакти, частіше жінок відчувають мігрень. За словами лікарів, найчастіше, неприємне відчуття з’являється після здійснення статевого акту. Також фахівці додали, що вироблення організмом певного гормону любові, не впливає на частоту і силу головного болю.

Читайте також: Третина пенсіонерів старше 70 років залишаються сексуально активними

Як заявили науковці, головною причиною цефалгії є спазми судин, які виникають через сильну напругу. Слід зауважити, що в більшості випадків, ця недуга стосується чоловіків, які досягли 40-ка річного віку.

Дослідники впевнені, отримані результати допоможуть визначити механізм розвитку багатьох хвороб, пов’язаних з сексуальним здоров’ям людини.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button