Людина

Заняття сексом підвищують інтелект

Вчені з США виявили ще одну корисну властивість сексу. Як виявилося, інтимна близькість допомагає не тільки боротися зі стресом, а й підвищує інтелект.

Хоча це звучить як жарт, психологи стверджують, що заняття любов’ю можуть підвищити інтелект. Результати нової наукової роботи доповнюють попередні дослідження, які довели користь сексу. Тоді дослідники з’ясували, що секс не тільки здатний захистити від стресу, але і спалює калорії.

Заняття сексом підвищують інтелект

Останні дослідження, проведені на мишах, показали, що від частих занять сексом значно зростає число нейронів, розташованих в гіпокампі – області мозку, що відповідає за формування довгострокової пам’яті, пише у свіжому номері британський таблоїд Mail Online.

Читайте також: Жінки воліють витрачати час на себе, а не на секс – дослідження

При цьому, перерва в сексі у мишей приводить до зниження їх інтелекту, запевняють психологи з Університету штату Меріленд. “Ми виявили, що незважаючи на те, що знову вироблені нейрони збереглися, пізнавальні здібності, набуті в ході експерименту, знизилися після того, як мишей піддали тривалому періоду без сексуальної активності”, – сказали вони.

Як відзначають вчені, збільшення сексуальної активності наповнює клітини мозку киснем. Нейрони є спеціалізованим типом клітини, які складають основні будівельні блоки нервової системи.

Ще одне свідчення на підтримку відкриття американських учених надали дослідники з Університету Конкук в Південній Кореї, які також прийшли до висновку, що секс підвищує інтелектуальні функції. Сексуальна активність, а точніше створювані завдяки їй нейрони в області гіпокампу, є своєрідним буфером, який захищає від негативних наслідків стресових ситуацій.

Читайте також: Секс спалює калорії краще від прогулянок

Сексуально активніші літні пари рідше страждають від слабоумства, яке пов’язане із змінами в гіпокампі, говориться в доповіді.

Відзначимо, що раніше в цьому місяці вчені довели, що секс може не тільки поліпшити емоційний стан, але також здатний чинити благотворний вплив на фізичне здоров’я. Зокрема, вчені з Університету Квебека в Монреалі дійшли висновку, що секс захищає від раку і тренує серце.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button