Здоров'я

Заняття в спортивному залі скоро можуть замінити таблетками

Фахівці дослідницького центру в американському місті Флорида провели експерименти, які в багатьох вселили надію, що замість проведення занять у спортивному залі в майбутньому досить просто випити таблетку. У даному випадку вчені створили спеціальне з’єднання, яке вводилося досить товстим лабораторним мишам. Дана хімічна сполука відразу ж після введення призвела до значної активізації білкових структур, які забезпечують контроль циркадних ритмів і біологічного годинника людини. Після того як препарат був введений, миші швидко почали втрачати масу тіла і при цьому в значній мірі зменшився рівень холестерину в крові.

При цьому був відзначений дивний факт, який полягає в тому, що вони на п’ять відсотків більше почали витрачати енергію, і в даному випадку це відбувалося на тлі традиційного фізичного навантаження. На другому етапі здійснення експерименту вчені прийняли рішення виконати перевірку роботи механізму утворення білкових структур. Спеціально для цього був виведений спеціальний огрядний вид мишей, що відрізняються підвищеним рівнем апетиту і дуже низькою фізичною витривалістю.

Але після того як була виконана активізація білка навіть вони за короткий проміжок часу змогли наздогнати своїх родичів по конкретних спортивним показникам. Таким чином, препарат значно збільшив витривалість мишей без проведення у цьому випадку тренувань. У найближчому майбутньому, на думку фахівців нових препарат зможе замінити людині походи в спортивні зали та виснажливі тренування. Крім усього іншого це відмінний варіант для людей які не можуть повноцінно використовувати фізичні навантаження з ряду причин.

Натхнення: globalscience.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button