Технології

“Заправляти” електромобілі енергією будуть роботи

Компанія PowerHydrant, що базується в Массачусетсі, США, створила новий пристрій для зарядки акумуляторів електромобілів. Воно повинно послужити альтернативою системам бездротової зарядки, які зараз розробляються багатьма автовиробниками.

foto_cikavvosti_30.09.2014-02-08_resized

Пристрій під назвою EV Charging Angel представляє собою своєрідну “роздавальну колонку”, яка може бути встановлена ??як в домашньому гаражі, так і де-небудь в публічному громадському місці – наприклад, на парковці або стоянці. Електроніка пристрою сама визначає наявність електрокара в найближчому доступі. Процес зарядки також повністю автоматизований – стверджується, що пристрій може почати поповнювати запас енергії навіть у тому випадку, якщо власник електромобіля забув дати команду.

Отримувати інформацію про хід процесу зарядки або керувати роботом можна також за допомогою спеціального додатка для смартфона.

Творці Charging Angel стверджують, що їх пристрій має ряд переваг перед системами бездротової зарядки. Він не вимагає оснащення електромобіля додатковими модулями, набагато простіше в установці і не служить джерелом зайвих випромінювань. Крім того, ефективність передачі енергії по кабелях набагато вище.

Про перспективи впровадження роботизованої “електрозаправки” поки нічого не повідомляється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button