Фото

Заражені вірусом потрухи риб два роки скидали в океан

На опублікованих кадрах видно, що підводна труба, що йде від рибної ферми в Британській Колумбії, раніше викидала в океан заражену вірусом кров і кишки.

Зараженные вирусом потроха рыб два года сбрасывали в океан
Восени 2017 року фотограф Тавіш Кемпбелл, задавшись питанням, куди діваються відходи з переробного заводу brown’s Bay Packing, пірнув біля острова Ванкувер в Британській Колумбії. Там він виявив стічну трубу підприємства, що може викидати кров, луску і кишки риб в океан.

Коли він відправив взятий зразок для аналізу в Атлантичний ветеринарний коледж на острові Принца Едуарда, виявилося, що у відходах містяться кишкові черв’яки, а також риновірусна інфекція.

Кемпбелл опублікував результати свого розслідування в 2017 році. Тоді ж міністр рибальства заявив, що компанії повинні робити більше для захисту дикого лосося в океані, в тому числі проходити перевірки і тести.

Пірнувши в місці виходу стічної труби в 2019 році, Кемпбелл виявив, що труба все ще викидає відходи виробництва у воду.

«Розчарування швидко змінилося страхом за здоров’я дикого лосося і, відповідно, всього узбережжя Британської Колумбії», — говорить Кемпбелл.

Згідно зі звітом, опублікованому на початку цього року федеральними експертами в області рибальства, в 2019 році в Британській Колумбії було зафіксовано скорочення кількості лососевих з 5 млн до 600 тис., а міністр рибного господарства Джонатан Уїлкінсон списав це на глобальне потепління. Що стосується компанії brown’s Bay Packing, то її представник заявив про швидке введення в експлуатацію системи очищення води вартістю 1,5 мільйона доларів: «Ми впевнені, що процес дезінфекції вбиває бактерії і віруси».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments