Всесвіт

Здоров’я людей не дозволяє їм здійснювати тривалі космічні польоти

Команда провідних науковців реалізувала унікальний досвід, результати якого дали можливість фахівцям стверджувати, що на сьогоднішній день люди не готові здійснювати польоти в космос.

bbe7fc475730f340c3340ea1ff1f8e0b

Такий висновок дослідники отримали в результаті проведення тривалих спостережень за астронавтами, які час від часу піддавалися медичному обстеженню. Зокрема, як зазначили автори експериментів, вплив космічних випромінювань негативно відбивається на стані здоров’я людини. Нещодавно здійснені випробування показали, що тривале перебування людей в космосі загрожує захворюваннями шкірного покриву.

Читайте також:

Крім того, за словами провідних фахівців з Університету Льєжа, людський організм отримує дуже велику дозу радіації. Згідно з підрахунками бельгійських експертів, майбутня місія на Марс буде реалізована протягом 9 місяців. Тобто, політ буде приблизно дорівнює дворічному допустимому показнику опромінення.

Космонавти, які перебувають на навколоземній орбіті, мають на 15% більше ризику захворіти шкірними недугами. Крім того, серце астронавтів часто збільшене, оскільки даний орган змушений активно транспортувати кров по всьому тілу.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»