Людина

Здоров’я людини залежить від часу її сніданку, обіду і вечері

Дослідники реалізували кілька лабораторних дослідів, результати яких дали підстави медикам стверджувати про вплив на здоров’я людей розпорядку харчування.

1-14-03-2015-600-337 (2)

Іншими словами, на думку фахівців, час, коли людина снідає, обідає та вечеряє, впливає на загальний стан органів чоловіків і жінок. Нещодавно проведені клінічні випробування показали, що та частина населення, яка пізно снідає і обідає, має підвищений ризик виникнення серцевих захворювань. При цьому, подібна тенденція практично не пов’язана зі складом продуктів харчування.

Нове дослідження, здійснене групою фахівців, дало підстави вважати, що час прийому їжі впливає на ймовірність розвитку ряду складних недуг. За словами авторів випробувань, в ході реалізації досвіду вчені задіяли дрозофіл у віці 2 тижнів. Середня тривалість життя цих мушок становить близько 30 днів. Слід зауважити, що лабораторні експерименти тривали протягом 3 тижнів.

Читайте також: Вчені вважають, що триразове харчування не завжди добре

З’ясувалося, що випробовувані, які харчуються тільки 12 годин на день, змогли зберегти своє здоров’я. Однак, дана тенденція не стосується другої категорії мух, які їли протягом 24 годин. Медики настійно рекомендують обмежувати себе у виборі товарних інгредієнтів, оскільки надлишок продуктів може стати причиною виникнення безлічі захворювань.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button