Людина

Експерти розповіли про вибір гарної пози при сидячій роботі

В останні роки все більше людей починають працювати вдома або в офісі, тому більшу частину дня вони сидять. Експерти розповіли про вибір гарної пози, що дозволяє не тільки не відчувати дискомфорт, але і не шкодити своєму здоров’ю.

В даному питанні існує одне просте правило: чим більше під час сидячої роботи доводиться напружувати м’язи для збереження положення тіла – тим гірше, і навпаки. Тому людина, що працює вдома або в офісі, повинна вибирати позу, що дозволяє їй одночасно відчувати себе комфортно і не витрачати на її підтримання багато зусиль. Надмірне напруження не тільки втомить м’язи, але і призведе до навантаження на суглоби і хребет.

Експерти відзначають, найточніший сигнал про незручну позу при сидячій роботі – це часте совання. Людина не буде цього робити, якщо її все влаштовує, навпаки, такі рухи говорять про те, що вона лише намагається знайти зручне положення.

Існує декілька «класичних» поз для сидячої роботи. Перша з них: ноги зігнуті в колінах і утворюють кут 90 градусів, руки з ліктями знаходяться на столі, а кисті прямі. Спина і голова в цей момент повинні бути рівними, але допускається невелике відхилення вперед чи назад. Цю позу можна замінити на таку: тіло нахилене вперед, людина спирається ліктями на стіл, а ноги в цей момент злегка підганяє під себе. Іноді варто просто відкинутися на спинку стільця і відпочити, це дозволить розслабити хребет і м’язи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button