Різне

Здоровий сон – аналог крему для обличчя

son-kremПовноцінний здоровий сон – річ не просто корисна, а обов’язкова. Брак сну в молодості сприяє виникненню хвороби Альцгеймера в старості, недоспання призводить до депресій і відбирає цілі роки життя, а ще – шкодить шкірному покриву. Нещодавно французькі вчені вирішили перевірити саме це – вплив сну на стан шкіри.

Як виявилося, для того, щоб серйозно нашкодити зовнішньому покриву організму, достатньо всього лише кілька ночей спати не так, як належить.

Добровольці, які погодилися на участь в експерименті французьких вчених, до кінця дослідження порядком стомилися від примх наставників: їм доводилося спати то 7-8 годин на добу (що оптимально), то по 4 години, то відразу по 10 годин на добу, що явно є перевищенням норми. Кожен день вчені по кілька раз оглядали шкірний покрив, реєструючи будь-які зміни.

Як виявилося, брак сну починає змінювати стан шкіри вже через кілька ночей без повноцінного відпочинку. Однак, якщо вчасно взятися за розум – і почати спати нормально, шкірний покрив почне проявляти чудеса самовідновлення, причому досить швидко. Здоровий сон – повноцінний аналог якісного дорогого крему для обличчя, – запевняють французькі фахівці, переконуючи планувати свої дні так, щоб залишалося достатньо годин для відпочинку, адже  мрія  кожного –  довга молодість?

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button