Екологія

«Зелені» хмарочоси в якості соціального будівництва

Житловий комплекс з шести хмарочосів Sky Terrace в Сінгапурі поєднує в собі всі кращі аспекти «зеленого» будівництва.

Нещодавно завершений проект включає пишні каскадні сади, діючі як мости між будівлями, систему збору дощової води і краплинного зрошення, а також сонячні панелі. Вершину екологічної та дизайнерської майстерності продемонстрували фахівці SCDA Architects.

Складно повірити, що шедевр архітектурного мистецтва є державним проектом соціального житла. Рішення про початок будівництва було прийнято у зв’язку з високим зростанням чисельності населення. Житловий комплекс був зведений поруч з центром міста. Основою для хмарочосів стала об’єднана 4-поверхова автомобільна парковка. Кількість поверхів у будівлях коливається від 40 до 43, об’єднують хмарочоси озеленені майданчики. На них архітектори розташували дитячі майданчики та місця відпочинку для людей похилого віку. Частина житлового комплексу переважно складається з однокімнатних квартир – як вважають дизайнери, такий підхід дозволяє молодим сім’ям жити окремо від батьків, при цьому перебуваючи поруч і піклуючись про них.

Один з мешканців новобудов, Lester Goh, високо оцінює роботу дизайнерів в аспектах, які стосуються природної вентиляції та освітлення.

“На відміну від інших квартир тут великі вікна у ванній кімнаті. Завдяки природному освітленню та циркуляції повітря ванна надійно захищена від появи цвілі,” – каже Lester Goh.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button