Земля

Землетрус в Мексиці може “розбудити” розлом Сан-Андреас

Сейсмологічна служба США опублікувала повідомлення про те, що потужний землетрус, який стався в Мексиці 8 вересня, дав потужний імпульс, що вплинув на тектонічні плити розлому Сан-Андреас, що в найближчому майбутньому може загрожувати виникненням у даному регіоні потужного землетрусу, магнітуда якого досягне 9 балів за шкалою Ріхтера.


Все взаємопов’язане, підземний катаклізм біля берегів Мексики, вплинув на тектонічні плити розлому Сан-Андреас, а він в свою чергу впливає на тектонічну зону Каскадія, де плита Хуан-де-Фука занурюється під Північноамериканську тектонічну плиту.

Протяжність зони Каскадія становить близько 900 кілометрів і вона тягнеться вздовж усього узбережжя США. Зараз всі ці тектонічні плити прийшли в рух і це може спровокувати в Каліфорнії, що знаходиться в зоні розламу Сан-Андреас, землетрус магнітудою 9 балів, що призведе до дуже руйнівним і катастрофічних наслідків.

Якщо таке станеться, це викличе гігантську хвилю цунамі, яка накриє узбережжя Каліфорнії всього через 15 хвилин після підземного поштовху. Число жертв серед населення і масштаби руйнувань будуть величезними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button