Екологія

Земля йде під воду

Через глобальне потепління десятки мільйонів людей в найближчі 25 років опиняться під загрозою, викликаної розливами річок, з’ясували вчені. Результати дослідження були опубліковані в журналі Science Advances.

Зі збільшенням температури такі явища, як шторми і сильні зливи будуть сильніше у багатьох частинах світу, в тому числі і в Африці. Це, в свою чергу, значно збільшить ризик повеней не пов’язаних з підвищенням рівня Світового океану. Для захисту населення таких регіонів, як Центральна Європа, Африка, Центральна та Північна Америка, Індія, Пакистан, Індонезія і Китай, потрібно прийняти серйозні заходи, вважають дослідники.

В іншому випадку під ударами природних катаклізмів у майбутньому можуть опинитися десятки мільйонів чоловік. Так, за оцінками вчених, в США і Канаді число людей, що проживають в зоні ризику, збільшиться зі ста тисяч до мільйона, а в Китаї — досягне 55 мільйонів.

За словами вчених, період у 25 років вони вибрали, так як тенденцію до потепління на цьому проміжку часу вже не вдасться змінити ніякими заходами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button